Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 19.6.2017 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 19.06.2017, 07:00 | 19.06.2017, 07:00 | doma.cz

Pondělí, 19.6.2017 podle hvězd.

Beran

Dnes buďte opravdu obezřetní před nejrůznějšími pijavicemi a vyžírkami. Jste plní dobroty a soucítění, ale někteří lidé z vašeho okolí se tuto situaci chystají zneužít. Vy byste jim to nejraději i dopřáli, ale do budoucna by vás mohli dost poškodit.

 

Býk

Váš fyzický magnetismus roste a otevírají se vám nevídané možnosti k procítěným sexuálním prožitkům. To je přesně obuv šitá vám na míru, vášniví Býci! Zadaní zažijí nečekaně hluboké intimní souznění se svým partnerem a nezadaní mají svůj den!

 

Blíženci

Dokážete dnes zvládat i několik různých činností najednou, hvězdy totiž výrazně posilují vaši bystrost a aktivitu. Tak se nebraňte pořádně to v práci rozjet a využijte této velmi příhodné konstelace. Za pár dní zeslábne a zase si pěkně odpočinete.

 

Rak

Nemáte dnes právě svůj den a tak se nepouštějte do žádných větších akcí. Hvězdy vám ve vašem snažení moc nepomohou, takže uděláte nejlépe, pokud si naplánujete jen velmi nenáročný program, nebudete vyhledávat diskuze a budete se věnovat koníčkům.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVENEC

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní! 

 

Lev

Hvězdy přejí všem Lvům, kteří chtějí proniknout na zahraniční trhy nebo hledají nové spolupracovníky. Máte dnes zvýšený smysl pro prezentaci svých cílů a dokážete ostatní nadchnout. Rádi s vámi budou spolupracovat nebo investovat do vašich produktů.

 

Panna

Zase se netěšíte po ránu do práce a už vám možná připadá, že je to trvalý stav. Ale neklesejte na mysli, i když můžete ještě pocítit podrážděnost a nechuť pracovat, je to už jen dozvuk vlivů, které pomalu odcházejí. Za pár dní vám bude zase lépe.

 

Váhy

Vše, co si dnes umanete, má velikou šanci na úspěch, protože jste schopni každou akci podpořit komunikací. Dokážete vymluvit z jalové krávy tele, tak by byl velký div, kdyby se vám nepodařilo přesvědčit své nadřízené o své jedinečnosti a genialitě.

 

Štír

Rozjetý parní válec, jinou přezdívku vám dnes kolegové dají těžko. Je to opravdu tak, jedete a pracujete naplno. Jediné, co by vám někdo mohl vyčítat, jsou vysoké nároky na vaše blízké a kolegy. Ti mohou mít s vaším nasazením opravdu docela problém.

 

TAROT DOVOLENÉ

Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách. 

 

Střelec

Dnes máte svůj šťastný den, milí Střelci! Hvězdní dobrodějové vám přináší úspěchy do vašeho konání a to zejména pokud je spojené s uměleckou nebo dobročinnou činností. Hvězdy také radí, abyste si dnes udělali malou radost a chvilku jen pro sebe!

 

Kozoroh

Sice se vám daří a práce vám jde od ruky, ale máte sklon jet naplno a nevidět nalevo napravo. To je velice nepříjemné pro vaše kolegy a rodinné příslušníky, protože místo abyste své tempo přizpůsobili většině, nutíte je dostihnout vás. To není dobré!

 

Vodnář

Pokud jste na cestách nebo se rozhodnete alespoň pro krátký výlet v blízkosti vašeho domova, dnes máte vhodný den pro seznámení s někým okouzlujícím. Hvězdy jen, vášniví Vodnáři, upřesňují, že musíte opustit domov, abyste jej potkali. Hodně štěstí!

 

Ryby

Konečně jste vypustili z hlavy, nebo alespoň v pracovní době, partnerské a milostné záležitosti a dokážete se plně soustředit. Dnes se můžete pustit do úředních záležitostí, papírování nebo mravenčí práce, která vyžaduje soustředění a pečlivost.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře