Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 3.7.2017 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 03.07.2017, 00:14 | 03.07.2017, 00:14 | doma.cz

Pondělí, 3.7.2017 podle horoskopu.

Beran

Probudili jste se do krásného dne, i pokud jste se rozhodli netrávit pondělí na dovolené. Sice je atmosféra v práci trochu dynamičtější než by se vám mohlo líbit, a taky chvílemi asi pocítíte podráždění a napětí, přesto se nestane nic zásadního.

 

Býk
Hvězdy vás nabíjejí energií a nabádají k akceschopnosti. V práci můžete řadou kauz pohnout opravdu o mílové kroky dopředu. Pokud jste se tedy nerozhodli, jako řada kolegů, vzít si dovolenou, máte volné pole působnosti. Můžete se skutečně blýsknout!

 

Blíženci
Ve financích se vám daří skvěle, milí Blíženci. Máte mimořádnou šanci ještě více navýšit svůj příjem. Hvězdy nepřipustí, abyste strádali. Naopak, hodlají vás rozmazlit a dopřát vám hojnosti. Nebojte se otevřít peněženku, jste pod nebeskou ochranou.

 

Rak
Vrháte se dnes do svých pracovních úkolů s neuvěřitelnou energií. Zvyšujete svou produktivitu a nadřízení si všímají vaší dobré pracovní morálky, daří se vám prosazovat své záměry a více expandovat, nastává období velkých šancí! Nebojte se riskovat!

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!
 

Lev
Pokud nejste na dovolené, těšte se. Po stránce práce a kariéry jste totiž dopováni skvělým elánem a hvězdy pro vás mají připraveny projekty, v nichž se dokážete blýsknout svým výjimečným intelektem a vytrvalostí. Obtížné úkoly jsou pro vás výzvou!

 

Panna
Dnes nastává vhodné období k tomu, aby se určité věci probudily ze spánku a posunuly se vpřed. Hvězdy vám doplňují energii i chuť k odstartování důležitých profesních záležitostí. Něco, co ve vás dlouho klíčilo má tendenci se nyní prodírat na světlo.

 

Váhy
Vaše energie je dnes hodně oslabena, což se odráží především ve vaší práci a kariéře. Jste pověstní svým smyslem pro harmonii a soulad, nicméně nyní se vám hvězdy snaží pokojné vody trochu rozčeřit. Podsouvají nutnost změn, do kterých se vám nechce.

 

Štír
Nemusíte si dělat starosti o své finance, o ty se vám dnes postará Venuše. Hvězdy vás nabíjí patřičnou energií, díky které umíte zabrat a vydělat peníze. Nejlepší zdroje zisku pramení ze zahraničí nebo aktivit spojených s nějakou zahraniční firmou.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!
 

Střelec
Pokud se dnes věnujete práci a kariéře, nemáte si nač stěžovat. Den vám uteče v poklidu a malé komplikace, které by mohly nastat díky komunikaci, skoro ani nezaznamenáte. Prostě máte vše pod kontrolou a dokážete problémy řešit s příslušným nadhledem.

 

Kozoroh
Pokud dnes myslíte na zabezpečení sebe a vašich nejbližších, můžete být v klidu. Nebojíte se nasadit výraznou energii, abyste získali uspokojivé peněžní prostředky. Jistota, pohodlný domov a kvalitní životní styl jsou hlavním mottem vašeho snažení.

 

Vodnář
Láska a užívání si života dnes na vašem hodnotovém žebříčku předhonily práci a kariéru a je to tak dobře, milí Vodnáři. Prázdninová nálada a potřeba sdílení letních radostí se svými blízkými dodá dnešku téměř slavnostní atmosféru. Bavte se skvěle!

 

Ryby
Máte skvělý vítr v plachtách a žádné bouřkové mraky před sebou, pracovité Rybky. Můžete tedy rozjet všechno, co si přejete! V éteru jsou slyšet zvonivé mince kvetoucího podnikání a také lichotivé uznání vašich zásluh. V kariéře se chystá rozkvět!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře