Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 10.7.2017 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 10.07.2017, 00:36 | 10.07.2017, 00:36 | doma.cz

Pondělí, 10.7.2017 podle hvězd.

Beran

Nový týden začíná v zaměstnání skvěle - vaši nadřízení už si všimli, co ve vás mají a připravují povýšení. Ani podnikatelé nemusí mít obavy - zvláště pokud pracujete v obchodě nebo příbuzných sférách, máte zaděláno na opravdu velmi výnosný kontrakt.

 

Býk
Daří se vám dnes skvěle, protože máte zvýšené schopnosti vydělávání peněz. Bohužel to ve vás vzbuzuje pocity nadbytku a tak daleko víc utrácíte. Hlídejte si rozumnou hladinu, ať nespláčete nad výdělkem. Byla by škoda promrhat tolik snažení a práce.

 

Blíženci
Začínající týden bude u vás, milí Blíženci, silně ovlivněný city a láskou. Navíc z vás do okolí vyzařuje sex-appeal, takže ani nezadaní nemají nouzi. Naopak, dnes to vypadá dokonce na výjimečné setkání s mimořádnou, velmi vzdělanou a milou osobou.

 

Rak
Dnes si toho opravdu raději moc nenakládejte. Mohlo by toho být na vás víc než dokážete zvládnout. Nebo byste se naopak snažili překonávat a to je snad ještě horší. Takže pracujte s rozumem a rezervou a nezávoďte, vaše zdraví vám nakonec poděkuje.

 

ČERVENCOVÝ TAROT!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!
 

Lev
Rozhodně byste si dnes měli dopřát nějakou radost. Dobře víte, že si to zasloužíte a také, že si to můžete dovolit. Máte chuť na večeři v restauraci? Nebo návštěvu kosmetického salónu? Masáž? Něco na sebe? Hvězdy doporučují investovat do cestování!

 

Panna
Důležité profesní záležitosti, které už delší dobu čekají na svůj čas, by dnes měly vyjít na světlo Boží! Držte se pevně svého záměru, i kdybyste z okolí cítili nějaké pochybnosti. Máte totiž vynikající odhad a v něčem jste schopni předběhnout dobu.

 

Váhy
Dnes si naplno uvědomíte, že se okolo vás objevují věci, které vyžadují změnu. Vůbec se vám do nich nechce, ale vězte, že pokud se nerozhoupete, problémy se budou táhnout dál, až překročí únosnou míru. Dnes ještě zdaleka není na žádné změny pozdě.

 

Štír
Probudili jste se do aktivního, veselého dne plného inovací a radosti z práce. Pokud přijdete s nějakým plánem nebo vizí, můžete novým projektem také nastartovat zcela novou etapu vaší kariéry. Překvapivě úspěšné budou projekty zaměřené na zahraničí.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!
 

Střelec
Váš řečnický talent nebo komunikace v cizím jazyce může hned na počátku nového týdne odstartovat veliké změny. Že to budou změny k lepšímu zjistíte velice brzy a s láskou budete vzpomínat na den, kdy jste vše nastartovali. Tak s chutí do toho!

 

Kozoroh
Vaše zásady a svérázný etický kodex dnes mohou zapříčinit střet s nějakou důležitou osobou. Pokud pocítíte, že si svého protiřečníka nevážíte nebo máte velké výhrady k jeho postojům, snažte se ztlumit své reakce a raději mlčte. Mohli byste narazit.

 

Vodnář
Hvězdy dnes přejí neobyčejným a vzrušujícím kontaktům, a to na poli pracovním i milostném. Nebraňte se žádnému setkání, nevíte, které vám změní k lepšímu kariéru a které vám přinese novou lásku. Zvláště nezadaní by měli zpozornět a být přirození.

 

Ryby
Dnes můžete rozjet všechno, co si přejete! Pokud podnikáte, hvězdy vám připravují opravdu výnosný obchod, zaměstnanci pak mohou očekávat skutečné uznání svých zásluh. Mars v objetí se Sluncem mohou předznamenávat skutečně velký boom, tak se těšte!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře