Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 17.7.2017 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 17.07.2017, 00:00 | 17.07.2017, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 17.7.2017 podle horoskopu.

Beran
Dnes se zřejmě objeví větší shon a také nepříjemné možnosti přepětí. Ve financích by tedy mohlo dojít k určitým nerozvážnostem a ukvapeným rozhodnutím o nějaké větší investici, jak se říká, dvakrát měřte a jednou řežte! Opatrnosti není nikdy nazbyt.

 

Býk
Dnes jste se probudili aktivní a akceschopní, vaši energii vám každý závidí. Snažte se ji využít naplno, protože není bezedná a dnes vám hvězdy přejí dokonce mimořádně. Můžete zahájit nějaký nový projekt nebo si práci nadělat, brzy se vám bude hodit.

 

Blíženci
Možná se vám nebude chtít tak rychle zařadit do pracovního procesu, ale brzy vás překvapí široké možnosti a kontakty, které se vás ze všech stran hrnou. Mohou vás v profesní sféře posunout více na výsluní a tak počáteční lenost velmi brzy opadne.

 

Rak
Vaše zesílená přitažlivost a klidná povaha dnes může přilákat nějakého ohnivého zrozence. Berani, Lvi i Střelci si brousí své nástroje, aby do svých tenat chytili citlivého Ráčka, který jim dokáže ukázat svět z jiného úhlu pohledu. Nebraňte se jim.

 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!
 

Lev
Dnes snadněji získáváte sympatie, takže můžete počítat s podporou například přátel a uskutečnit nějaké své dlouhodobé přání. Pokud se týká cestování, je to trefa do černého! Pokud jste ještě nebyli na dovolené, je nejvyšší čas vyrazit, nejlíp k vodě.

 

Panna
Nechybí vám energie ani chuť k odstartování důležitých profesních záležitostí. Je to výborná zpráva, protože hvězdy vám přejí a můžete se skutečně blýsknout. Zejména pokud se chystáte započít nový projekt nebo měníte zaměstnání, všechno se vydaří.


Váhy
Dnes buďte opravdu obezřetní, protože se kolem vás neustále rojí nějaké komplikace! Naštěstí při vás stojí vaše vládkyně Venuše a ta nedovolí, aby se nepříjemnosti rozmnožily víc než je zdrávo. Požehnání také hvězdy dávají delším pracovním cestám.

 

Štír
Dnes máte trochu citlivou náladu. To je sice příjemné pro vaše okolí, protože jste milí a všichni jsou s vámi rádi. Bohužel se může objevit až určitá přecitlivělost, a to už tak příjemné není. Dejte si pozor na vztahovačnost a tendenci ke konfliktům.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?
 

Střelec
Dnes je den s velkým D! Zejména nezadaní - měli byste zpozornět a nepřehlédnout žádný úsměv, který k vám přichází z okolí. Z jednoho takového úsměvu by se mohl vyvinout rozhovor, a z rozhovoru nakonec třeba něco víc. Máte se opravdu na co těšit!

 

Kozoroh
Nemáte dnes zrovna na růžích ustláno, zejména v práci, a tak se snažte si situaci ještě nekomplikovat. Vyhýbejte se důležitým rozhovorům a rozhodnutím, která mohou ovlivnit váš život na delší dobu. Zjistíte, že se dá den přežít i v klidu a bez nervů.


Vodnář
Dopoledne se objeví situace, která vás trochu vyvede z míry, ale nenechte se vytočit a nepráskejte hned dveřmi. Špatné se v dobré obrátí a nakonec zjistíte, že co vypadalo jako průšvih, možná ještě posune vaši kariéru vpřed. Neklesejte na mysli!

 

Ryby
Nemáte dnes svůj den, milé Rybky. Ale to přece vůbec nevadí! Stačí, abyste si uvědomili, že se nemáte přepínat, nevěnovat se důležitým věcem, nepřipravovat si náročný program a s nikým se nehádat a nakonec si užijete báječný den. Stačí jen chtít!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře