Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 7.8.2017 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 07.08.2017, 00:00 | 07.08.2017, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 7.8.2017 podle horoskopu.

Beran
Milí Berani, dnešní úplněk u vás otevře téma přátel a skupin, ke kterým patříte. Může se stát, že se ukáže nutnost dořešit něco z minulosti, co stojí mezi vámi a vašimi přáteli. Buďte na to připraveni a postavte se k tomu čelem. Jedině tak obstojíte.

 

Býk
Díky dnešnímu úplňku se osvětlí mnohé nejasnosti, zejména ve vašem zaměstnání. Dotýká se však celkově vaší kariéry. Máte možnost vylepšit si postavení v práci a získat větší autoritu. Dává vám i energii dosáhnout změn, po kterých dlouhou toužíte.

 

Blíženci
Úplněk se u vás dotýká delších cest a profesních zájmů. Je možné, že dostanete dnes nebo v nejbližším období nabídku na delší služební cestu nebo pracovní či studijní pobyt ve vzdáleném městě anebo v zahraničí. Anebo přijde skvělá nabídka dovolené.


Rak
Ráčci, dnešní úplněk ozáří svým světlem finanční záležitosti. Mohou se objevit věci, které souvisí s bankovními záležitostmi. Ukáže se nutnost jejich řešení. V úvahu přicházejí také okolnosti, spojené s dědictvím. Některé zprávy vás mohou překvapit.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to nyní!

 

Lev
Kulatý měsíc se zaměří na partnerské vztahy všech Lvů. Osvětlí i to, co jinak nevidíte. A bude vás nutit řešit jak příjemné, tak také méně příjemné věci. Varuje i před neuváženým flirtem, který by mohl zničit vaše manželství nebo dlouhodobý vztah.

 

Panna
Práci a kariéru osvětlí dnešní úplněk všem Pannám. Ve stávajícím zaměstnání můžete najít zcela novou cestu, i když se to na první pohled nemusí zdát moc pravděpodobné. Vaše kariéra se může začít ubírat i úplně jiným směrem. Máte dost sil na změny.

 

Váhy
Váhy vybízí úplněk k tomu, aby si zvedly kondici. Můžete začít ve volném čase s rekreačním sportováním. Uvidíte, že vás brzy sport strhne natolik, že se mu budete chtít věnovat pravidelně. Pravděpodobně v sobě objevíte zájem o různé nové koníčky.


Štír
Úplněk vrhne světlo na vaši rodinu a přinese mnohé zajímavé a nečekané novinky. Nabídne nový pohled na některé problémy a situace. Najednou budete vědět, co je nejlepší udělat a jak se zachovat. A věřte, že to bude velká úleva pro všechny zúčastněné.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec
Díky úplňku se dozvíte nové informace ze širokého příbuzenstva a od sousedů. Nutno říct, že některé vás hodně překvapí. Otevírají se vám také možnosti, týkající se kratších cest. Nepůjde jen o výlety. Mohou vám do života přinést hodně pozitivních změn.

 

Kozoroh
Úplněk ovlivní váš pohled na finance a na způsob, jakým se k vám dostávají. Zbavíte se mnoha negativních postojů a otevřete se novým příležitostem. A to jak k výdělku, tak i k hospodaření s penězi. Uvidíte zkrátka mnoho věcí v úplně jiném světle.

 

Vodnář
A co přinese úplněk Vodnářům? Hlavně posílení jejich odvahy a smyslu pro individualitu. Budete nezávislí v jednání i v tom, co si myslíte. Nenecháte si do toho mluvit. Je skvělé si stát za vlastním názorem, ale někdy je dobré nechat si i poradit.


Ryby
U Ryb se úplněk soustředí na emoce, týkající se zážitků z minulosti. Dostanou šanci poučit se z minulých úspěchů i neúspěchů a využít těchto poznatků pro svou budoucnost. Může jít o hodně silnou sondu do vlastního nitra, kterou však dobře zvládnete!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře