Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 4.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 04.09.2017, 00:00 | 04.09.2017, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 4.9.2017 podle hvězd.

Beran
Dnes buďte tolerantní a zkuste se vyhýbat konfliktům. Je to pro vaše dobro. Byli byste sice nejspíš vítězové, protože vám planety propůjčují komunikační a argumentační zdatnost, ale jiní lidé by to teď mohli vnímat spíše jako aroganci a povýšenost.

 

Býk
Pondělí vás možná donutí přehodnotit svůj postoj k některým otázkám, které v sobě nosíte, ať už se týkají čehokoliv. Náhodou, aniž to čekáte, můžete díky různým událostem nebo setkáním dostat odpovědi, které by vás nenapadly. Získáte vnitřní klid.

 

Blíženci
Dejte si hned v pondělí pozor na roztěkanost, mohla by vám přinést problémy nejen v práci. Mohli byste ledacos přehlédnout, kvadratura Merkura způsobuje, že jste více nesoustředění, než jindy. Tato tendence potrvá celý měsíc, mějte to na paměti.


Rak
Rychle vám to zapaluje takže si dnes snadno dáte dvě a dvě dohromady. Vaše schopnost logického myšlení je dnes na výši a využijete toho jak v zaměstnání, tak i v soukromém životě. Přijdete na řešení mnoha zapeklitých problémů a nikdo vás nezaskočí!

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ZÁŘÍ!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!

 

Lev
Smělost a bojovnost, charakteristická pro vaše znamení, se opět ukáže. I když ráno a dopoledne může být ještě relativně poklidné až ospalé, odpoledne a navečer to budete zase vy, typičtí králové. Nenecháte si nic líbit a budete tvrdě hájit své zájmy.

 

Panna
Po příchodu do práce budete mít dojem, že se něco děje. Vaše intuice vám neomylně signalizuje, že se jedná o vás a o vaše schopnosti. Ty jsou už delší dobu kladně hodnoceny a teď se zdá, že se zanedlouho dočkáte i zaslouženého postupu směrem nahoru.

 

Váhy
Začátek týdne má poklidné ladění a vám to tak plně vyhovuje. Odpovídá to charakteru vašeho znamení, nejste totiž žádné střely. Příjemné a pohodové energie jsou pro vás to samé, co voda pro rybu a tak pondělkem proplouváte s opravdovým potěšením.

 

Štír
Ve vašem životě od počátku měsíce některé věci plynou hladčeji, než jindy. Platí to zejména pro pracovní záležitosti. Abyste z toho vytěžili maximum, nerozptylujte se maličkostmi a soustřeďte se i dnes jenom na důležité věci. To je klíč k úspěchu.

 

Aplikace zdarma: Hodíme se k sobě? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!
 

Střelec
Neholdujete klepům a pomluvám. A to je to, co vás hned v pondělí postaví v práci do hodně dobrého světla. Jste toho názoru, že se má každý starat jen o sebe a neřešit problémy druhých. Zejména, pokud jsou mnohdy vymyšlené a nezakládají se na pravdě.

 

Kozoroh
Září je pro vás jedním z nejplodnějších období tohoto roku, co se týká práce a kariérního postupu směrem vzhůru. Měli byste proto vyvinout maximální úsilí, abyste o sobě dali vědět. Také pondělí přinese řadu šancí, které je třeba chytit za pačesy.


Vodnář
Sotva si stačíte otírat pot z čela, tak moc se od rána honíte. Od začátku měsíce je toho na vás tak trochu příliš, hektické tempo těchto dnů vás nenechá vydechnout. Těšíte se na večer, až si odpočinete. Už zítra se to změní, tak ještě dnes vydržte.


Ryby
Týden teprve začíná a vy už se cítíte otrávení z nutnosti plnit pracovní povinnosti a přijímání zodpovědnosti. Může za to postavení planet, které vám teď dělá život trochu složitějším, než se vám líbí. Rozhodně však z této bitvy vyjdete vítězně!

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře