Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 11.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 11.09.2017, 00:00 | 11.09.2017, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 11.9.2017 podle hvězd.

Beran 

Po celý den vás bude provázet nutnost více komunikovat. Nebudete se cítit otrávení, bude vás to naopak bavit. Navíc dostanete příležitost předvést svou brilantní schopnost vystihnout celý problém v několika větách tak, že ho pochopí naprosto každý.

 

Býk
Ráno se budete držet osvědčených postupů a věnovat se rutinním činnostem. Ve druhé polovině dne se vyskytnou věci, které budou stimulovat vaši zvědavost a rádi opustíte stereotyp. Nudu nesnášíte, tak za toto oživení všedního dne budete velmi vděční.

 

Blíženci
Dnes vás budou pronásledovat komunikační problémy. Dopoledne se je budete ještě zkoušet zvládnout, odpoledne už ale pocítíte únavu. Raději se dnes mluvení vyhýbejte. Vydržte, zlepší se to a večer si už užijete spoustu zábavy s přáteli či rodinou.

 

Rak
Dnešní den vám přinese možnost naplno si vychutnat uznání okolí. Předveďte se v plné parádě, tak, jak vám to planety tento měsíc umožňují. Nezalekněte se nabízené výzvy a ukažte, že jste po všech stránkách v nejlepší formě. Vítězství máte v kapse.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Lev
V prvním pracovním dnu týdne jako kdybyste se nemohli vzpamatovat z víkendu. Pobyt venku vás vrátil v čase a vy vzpomínáte na dovolenou. Přemýšlíte, jestli si i na podzim budete moci užívat života plnými doušky a zda přinese nějaké dobrodružství.

 

Panna
Dnes se vám asi bude těžko vysvětlovat své rodině, proč trávíte tolik času prací. Vy byste rádi expandovali a oháníte se také finančním zajištěním svých blízkých. Ti si myslí, že se klidně mohou vzdát trochy pohodlí, když by vás měli více pro sebe.

 

Váhy
Pondělí přináší zrychlené tempo a příliv pozitivních událostí. I když jste nadšeni tím, co se děje a možnostmi ukázat, co umíte, dejte si pozor na zbrklost. Ta by vám teď mohla způsobit problémy. Nebojte se říct si o dostatek času na svá rozhodnutí.

 

Štír
Vaše intuice vás dnes povede ve všem, co uděláte. Poznáte, jak jednat, kdy a co říct. A také vám pomůže se vyhnout všemu, co by vás brzdilo anebo přivedlo do problémů. Pokud tedy cítíte, že si něčím nejste jistí, ověřte si všechny získané informace.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!


Střelec

Září je měsícem lehkých rozporů. Na jedné straně pohoda ve vztazích i financích, na straně druhé plno nedorozumění, intrik a průtahů v zaměstnání. Zakusíte to i dnes a nebude to příjemné. Zvládnete to se svým pověstným šarmem k velké závisti okolí.

 

Kozoroh
Jste v září miláčkem planet a vaše charisma a intelektuální schopnosti na vaše okolí působí naprosto neodolatelně. Důležitá je v tomto období komunikace, díky které se můžete dostat blíže svým vysněným cílům. Dnes se proto nebojte nahlas projevit.

 

Vodnář
Od rána vám den kazí spousta rušivých událostí. Vlastně se nejedná o žádné velké problémy, ale už přísloví říká, že stokrát nic umořilo i osla. Lidé ve vašem okolí jsou také zdrojem stresů a už v poledne toho budete mít docela plné zuby. Vydržte!

 

Ryby
Září vás zkouší na všech frontách. Můžete už pociťovat určité vysílení a frustraci. Planety se podepisují na vaší koncentraci, jste nesoustředění a roztěkaní. Dnes se necítíte vůbec v pohodě, a to je teprve pondělí. Těšte se, až se věci zase umoudří.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře