Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 9.1.2017 podle horoskopu

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 09.01.2017, 00:00 | 09.01.2017, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 9.1.2017 podle horoskopu

 Beran
Třenice týkající se vašeho postupu a kariéry jsou signalizovány hned po ránu a také v období kolem pravého poledne, kdy Luna zakládá na rozladění s vedoucí osobou. Je navíc ve vaší podnikatelské náplni zemědělská činnost nebo nemovitosti? Pak tím víc.

 

Býk
Estetická Venuše vytahuje ze svého rukávu líbivé trumfy, takže vám neschází vkus a elegance, s jakou tvoříte své zázemí. Vesmírní trubadúři naznačují, že velmi důležitou roli může v tomto čase sehrát váš otec. Máte-li důležité věci k řešení, řešte je.

 

Blíženci
Astrální konzilium radí, abyste se drželi své blíženecké diplomacie a Marsovu energii používali po menších dávkách. Navíc se od odpoledních hodin dočkáte příjemnějšího období, tak proč předčasně bouřit vlny? Zkuste třeba počítat poklidně do deseti.

 

Rak
Je to příznivý vliv Venuše a Marsu, který způsobuje získání sympatií a to, že máte šanci se nějaké firmě zalíbit. Hodně štěstí! Co se týče finanční oblasti, jedná se o uspokojivý den, ve kterém by vám neměly chybět možnosti k vydělání více peněz.

 

Velký Tarot 2017!
Zjisti, co Tě čeká! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekej a vytáhni si svých 5 karet hned teď!
 

Lev
Dnes bude ideální čas pro tzv. přípravu vašeho tvůrčího Já, aby mohlo záhy patřičně expandovat. Používáte při práci fantazii, tvořivé myšlení, vzrušuje vás půvab, krása a móda? Soustřeďte se tedy hlavně na období po poledni a brzké odpoledne.

 

Panna
Mars s Venuší přináší dnes i jistá varování. Jestliže jste obklopeni citově labilními lidmi nebo týpky, kteří vám jdou až podezřele úlisně na ruku, držte si je raději od těla. V éteru si na vás totiž brousí zuby faleš, pozor hlavně na kolegyně!

 

Váhy
Počítejte, že budete zatěžkáváni zkouškou a především od odpoledních hodin nemusí být vaše mysl pružná jako obvykle. Pokud patříte mezi podnikatele, můžete být konfrontováni s výkyvy ve své činnosti. Raději se pořádně nadechněte a také se soustřeďte.

 

Štír
Máte šanci obrovsky zapůsobit svou komunikací, čímž se raketově posunujete ke svému cíli. Současné období vyvolává spoustu aktivit, které jsou spojeny s nabytím financí nebo zdárným vyřešením nějakého dlouhodobějšího finančního problému. A bodujete.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec
Budete mírně nerudní a lidé okolo vás stejně tak. To platí jak pro kolegy, podřízené, i pro šéfa! Co se týče lepšího pracovního období, hodiny mezi třináctou a patnáctou se jeví jako nejpříznivější. Sem směřujte veškeré důležité schůzky se společníky.

 

Kozoroh
Pokud máte při dnešku spadeno na profesi spojenou se stavbami, pozemky nebo lesy, chystá se vám Fortuna popřát. Z hlediska financí vás čeká uspokojivé období, ve kterém máte šanci narážet na dobré příležitosti k navýšení vašeho bankovního účtu.

 

Vodnář
Nepolevujte a prodírejte si cestu za světlem! Pokud pracujete v zaměstnaneckém poměru a potřebujete něco projednat se šéfem, orientujte se na hodiny kolem polední pauzy. Je to nejpříznivější čas pro souladné a správné naladění a zdar všech jednání.

 

Ryby
Vy, kteří cítíte v dosavadní kariéře nějakou brzdu nebo břemeno, můžete dostat impuls k osobní vzpouře a touze své směrování změnit. Přemýšlivý Merkur vám už umetá cestičku pro velmi zásadní rozhodnutí a případná jednání. Jděte tedy pěkně kupředu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře