Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 2.10.2017 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 02.10.2017, 00:00 | 02.10.2017, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 2.10.2017 podle horoskopu.

Beran
Hned zrána pocítíte příval kreativity, který dnes hodláte zúročit všude, kde to jen bude možné. Využijte ho zejména v zaměstnání nebo podnikání. Hlavně si ale dejte pozor na zbrklost, která by vám mohla mnohé zhatit. Už se to přece v minulosti stalo.


Býk
Zažijete dnes nejspíš překvapení. Pod vlivem planet totiž v sobě zřejmě objevíte vlastnosti, o kterých jste neměli tušení či je přehlíželi. V jednu chvíli vám to všechno dojde. Uvědomíte si, že některé pochybnosti o sobě byly zbytečné. Dokážete víc!


Blíženci
Energie dnešního dne vás vyzývají, abyste si udělali pořádek v důležitých oblastech svého života. Už se vám nebude chtít nic odkládat, naopak budete rádi řešit všechno hned. Pokud máte vše dobře promyšleno, směle do toho. Pokud ne, udělejte si plán.


Rak
Toto období s sebou nese potřebu podpory vašich nejbližších přátel a pokud možno i spolupracovníků. Pociťujete jakousi vnitřní nejistotu, která vás docela sužuje a dnes to začalo už ráno. Nemůžete se moc divit, hvězdy nejsou v říjnu zrovna přívětivé.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Lev
Vykročte do nového týdne s elánem a pusťte se do práce na něčem, na čem vám hodně záleží. Jděte si neochvějně za svými sny a nenechte se od nich nikým odradit. Každá iniciativa vás posune o několik kroků dál. Nezapomínejte, důležitý je tah na branku!


Panna
Využijte přemíry energie k tomu, abyste zahájili nutné změny ve svém životě. Sami dobře víte, o co jde. Planety vám dodávají také velkou dávku intuice. Máte sílu dokázat vše, co je k tomu třeba. A nebojte se, můžete počítat s velkou podporu hvězd.


Váhy
Jste sice plní energie, ale dejte si pozor na své jednání a kroky, které uděláte. Kvůli své netrpělivosti máte nyní tendence snažit se věci uspěchat. Zbrklost vás ale může připravit nejenom dnes o velké šance, které hned tak znovu přijít nemusí.


Štír
Dnes budete hodně přemýšlet o tom, co se děje ve vašem životě a plánujete budoucí kroky. Chcete být co největší oporou pro svého partnera a celou svou rodinu, ale také naplňovat své vlastní sny. Zkrátka byste chtěli vykročit trochu jiným směrem.


APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!


Střelec
Pokuste se dnes uvolnit a trochu odreagovat od napětí, které pociťujete od počátku měsíce. Planety se na vás totiž poněkud chmuří a kladou vám do cesty různé překážky. A také zásobují vaši duši neklidem a rozmrzelostí. Budete se s tím muset poprat.


Kozoroh
Povinnosti a problémy, které jste dosud přehlíželi a úmyslně ignorovali, se neztratily. Naopak, dnes mohou některé vyplout na povrch a způsobit těžkosti a nepříjemnosti. Abyste se s nimi vyrovnali se ctí, je třeba se jim postavit čelem a neuhýbat!


Vodnář
Někde jste v minulosti udělali chybu a ta vás dnes může dostihnout. Její náprava a řešení vás nepříjemně zdrží a rozladí. Díky tomu budete mít po většinu dne hodně rozmrzelou náladu. Budete mít ke všemu připomínky a vůbec nic vám nebude po chuti.


Ryby
Jak nakládáte se svými talenty, které vám příroda dala do vínku? Nenecháváte je ležet ladem? Možná by některý z nich mohl výrazně zvýšit vaše příjmy. Měli byste se dnes porozhlédnout, zda neexistuje podobná příležitost a pokud ano, pusťte se do toho!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře