Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 9.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 09.10.2017, 00:00 | 09.10.2017, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 9.10.2017 podle hvězd.

Beran
Hned počátkem týdne na vás padne pořádná dávka sentimentu. Potáhne vás to domů z práce nebo odkudkoliv, kde se právě budete nacházet. Uvědomíte si totiž, co pro vás váš domov znamená, v čem je jeho neopakovatelné kouzlo. Je to vaše zázemí a útočiště.

 

Býk
I když s vámi lomcuje netrpělivost, vydržte a netlačte na pilu v jakékoliv oblasti. Dnes vás to k tomu zřejmě bude hodně svádět, ale pokazili byste záležitosti, které se slibně vyvíjejí. Obrňte se trpělivostí. Ta vám tentokrát opravdu přinese růže.


Blíženci
Planety tvrdí, že byste mohli prožít skvělý den. Chystají se vám totiž připravit spoustu mimořádných šancí v různých oblastech. Můžete je velmi kreativně využít ve svůj prospěch. Zároveň to však bude vyžadovat i vaši aktivitu, nejen pasivní čekání.

 

Rak
V tomto ne právě přívětivém období vám pomůže, pokud si najdete čas na rozhovory s lidmi, kteří mají hodně životních zkušeností. Pokud máte dnes aspoň trošku času, zkuste se za někým podobným zastavit a popovídat si. Změní to hodně vašich názorů.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Sice se vzbudíte se skvělou náladou, ale čeká vás souboj s velkou touhou prodloužit si víkend a místo povinností si užívat a bavit se. Máte na to se přemoci. Pokud se vám vážně nechce, třeba by šlo vzít si den volna a opravdu si ještě zalenošit.


Panna
Vaše aktuální skvělá kondice i vitalita vám dovolují odvážně se utkat se vším, co vás omezuje nebo vám dělá starosti. Dnes se zaměřte na to, kde vás nejvíce tlačí pata a popřemýšlejte o tom, co by vedlo k vyřešení této záležitosti nejpřímější cestou.

 

Váhy
Dnešní den bude mít hloubavou atmosféru, aspoň pro vás. Se zájmem se ponoříte do svých vnitřních pocitů a svět okolo budete sledovat skrze ně. Bude to zajímavá změna, která vám umožní vidět věci nevšedním pohledem. Taková věc se vám nestává často.


Štír
Bude k vám dnes upřena pozornost, a to ve velmi pozitivním smyslu. Mělo by se jednat zřejmě o pochvalu v zaměstnání, ocenění od partnera či úsměv zajímavé osoby. Nechte se překvapit, protože hvězdy pro vás připravily den plný radostných událostí.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!


Střelec
Snažíte se v tyto dny si co nejvíce ulehčovat věci, aspoň na psychické úrovni. Nedostává se vám totiž ani fyzické, ani mentální energie na řešení náročnějších úkolů. Nemusíte se kvůli tomu cítit provinile, taková období občas zkrátka potkají každého.

 

Kozoroh
Máte možná už delší dobu tušení, že kolega nebo nadřízený, který se na vás usmívá, to nedělá jen proto, že byste mu byli sympatičtí. Rád by vás získal na svou stranu a vmanipuloval do určitého rozhodnutí. Zejména dnes si na to dávejte velký pozor!

 

Vodnář
Zaměřte se dnes na své dlouhodobé plány. Zapracujte do nich vše, co by v budoucnu mohlo přinést výsledky. Například v podobě lepšího pracovního místa, zlepšení kondice nebo třeba snížení váhy. To vše vám udělá nejenom radost, ale i zkvalitní život.


Ryby
Tento měsíc vám do života přináší v mnoha oblastech ne právě příznivé tendence. Rozhodli jste se s nimi zabojovat a tak to hned první den týdne vypadá, že se vznášíte na růžovém obláčku. Rozdáváte úsměvy a všechno vám jde s neuvěřitelnou lehkostí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře