Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 16.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 16.10.2017, 00:00 | 16.10.2017, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 16.10.2017 podle hvězd.

Beran
Pondělí pro vás není příjemný den. Mrzutá nálada se vás drží od probuzení, každá maličkost vás rozhodí a i nevinnou poznámku považujete za útok proti sobě. Druhá půlka října se pro vás však ponese v podobném duchu, chce to obrnit se trpělivostí!

 

Býk
Máte ve svém životě určitá přání a očekávání a chtěli byste získat vše, co si přejete. To se vám v tomto měsíci daří naplňovat. Dokonce dostáváte mnohem více, než byste čekali. Dnešní den vás přesvědčí o tom, že jste nyní miláčkem planet i štěstěny.

 

Blíženci
Neschází vám zvídavost při hledání nových zkušeností a vyjadřujete touhu osvobodit se od všeho, o čem si myslíte, že vás svazuje. Jste plní touhy vykročit směrem k vyjádření toho, jací skutečně jste. Dnešek vám přinese impuls, kudy se máte ubírat.

 

Rak
Bude velmi žádoucí, abyste se tento týden zaměřili na své zdraví. Hned v pondělí se proto podívejte, jak jíte, spíte a odpočíváte a zda je to v dobrém poměru k tomu, jak moc pracujete. Bude dobré začít i s pohybem, můžete pro začátek vynechat výtah.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Dnes vás hned tak něco nevyvede z míry. Dokonce ani poznámky, které budou jasně namířeny proti vám. Buď si z nich nebudete nic dělat nebo se naopak toho, kdo je utrousil, přímo zeptáte, jak to myslel. Ani případná drzá odpověď vás k hádce nedonutí.

 

Panna
Připravte se na to, že dnes ožijí témata, jako jsou ambice, společenské postavení a také soutěžení o místo na slunci. Budete je nosit v hlavě a tyto myšlenky mohou ovlivnit vaši komunikaci a jednání. Budete se zkrátka snažit ukázat, že jste nejlepší!

 

Váhy
Očekávejte překvapení, které vám hvězdy připravily pro dnešní den. Může být větší i menší, než byste si přáli. V obou případech vám udělá radost a rozzáří váš den doslova všemi barvami duhy. A duha se vždy považuje za posla dobrých zpráv, víte to?

 

Štír
Můžete si dnes dopřát odměnu v podobě něčeho, co vám udělá radost. Třeba si kupte něco, po čem už dlouho toužíte. Také si můžete zajít do wellness centra anebo do kosmetiky či kadeřnictví. Je to jen na vás. Ale tento den by měl být jen a jen váš!

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec
Musíte být opatrní na své velké plány, kterými se v posledních dnech zaobíráte. Ve svém nadšení totiž přehlížíte, že nejsou perfektní a mají mnohé trhliny. Dnešek vás nechá v některých záležitostech vystřízlivět a přinutí vás řadu věcí přehodnotit.

 

Kozoroh
Pondělí nevnáší na vaše pracoviště pohodu. Nebudete se na něm cítit příliš dobře a shoda s kolegy se podobá sci-fi. Mohou se vyskytovat hádky a neshodnete se ani na postupu prací na společných projektech. Jejich úspěšné dokončení je tak ohroženo.


Vodnář
Dnes budete aktivně komunikovat s okolím. Výměna názorů se bude týkat hlavně pracovních problémů, tedy plánování projektů, navrhování nových řešení a také nenápadného nadávání na adresu nadřízených. Doma se rovněž uplatníte jako zdatní mediátoři.

 

Ryby
Na počátku týdne vás přepadne pokušení zbavit se vší odpovědnosti, která je na vás naložena. Je to neklamné znamení vašeho přetížení a měli byste zvolnit tempo. Proto by bylo lepší, abyste důležitá rozhodnutí odložili na jindy či se o nich poradili.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře