Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 13.11.2017 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 13.11.2017, 00:00 | 13.11.2017, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 13.11.2017 podle hvězd.

Beran 

Dnes se můžete cítit trochu nevyužití. Máte přitom spoustu elánu a nápadů, takže přemýšlíte, kam svou energii investovat. Je to jenom na vás. Můžete začít dopředu pracovat na různých věcech a získat tak cenný náskok. Ten se vám může jednou hodit.

 

Býk
Snažíte se být milí a příjemní na své okolí. Má to jednoduchý důvod. Sami totiž víte, jak je těžké, když narážíte na neochotu a odměřené jednání. Od rána však máte dojem, že se vaše přívětivost nesetkává s očekávanou odezvou a dost vás to mrzí.

 

Blíženci
Dnes byste měli obdržet dobré zprávy, týkající se vašeho soukromého života. Může to být informace, na kterou už dlouho čekáte. Pokud nebudou přesně takové, jaké jste očekávali, nebuďte zklamaní a radujte se i z dílčího úspěchu. I to za to stojí!

 

Rak
Není vyloučeno, že dnes či v následujících dnech k vám přiletí nabídka na služební cestu nebo školení. Neměli byste se bránit ji přijmout. Zkuste udělat maximum pro to, abyste se těchto akcí mohli zúčastnit, přinesou vám totiž vyšší šance na postup.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
V tomto měsíci se vám skutečně dost daří. I pondělí bude mimořádně úspěšným startem do nového týdne. Už dopoledne se můžete dočkat nečekaných a radostných novinek. Nebudou prvním příjemným překvapením tohoto dne a dokonce ani celého týdne. Těšte se!


Panna
Nedávno jste si stanovili určité cíle a průběh dnešního dne nahrává tomu, abyste se k nim dopracovali co nejdříve. Přicházejí k vám informace, které vám usnadní jejich dosažení a minimalizují vynaloženou námahu. Jenom je musíte umět dobře využít.

 

Váhy
V polední době jste nakloněni takovým myšlenkám a názorům, o kterých byste ještě nedávno pochybovali. Také si nechcete nechat do ničeho mluvit. A dnes to dáte svému okolí dost jasně najevo. Vyvarujte se přitom však arogance a přehnaného sebevědomí.

 

Štír
Obyčejně se málokdy nad podobnými zprávami rozčílíte, ale dnes je to něco jiného. Určité plány vašich zastupitelů se vám nelíbí. Myslíte si, že byste měli mít šanci do nich více zasáhnout. Přemýšlíte, co ještě můžete udělat a zřejmě obejdete sousedy.

 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec
Hned na začátku týdne budete zřejmě muset dořešit určité problémy z minulosti, které se vám dnes mohou dost nepříjemně připomenout. Nebojte se jich, uvědomte si, že se k nim musíte postavit čelem. Nějaké řešení jistě existuje a vy na ně přijdete!

 

Kozoroh
Jestli jste si vědomi nějakého dluhu v oblasti úvěrů, kreditek či hypotéky, snažte se jej buď rychle vyrovnat anebo se domluvit s věřiteli o dalším postupu. Zkuste si třeba dnes sjednat splátkový kalendář. Neodkládejte to, byli byste sami proti sobě.

 

Vodnář
Pokud se nenacházíte v právě optimální situaci, nepropadejte splínu. Vše se dá změnit, stačí jen chtít. Požádejte dnes o pomoc osoby z okruhu vašich přátel, spolu dokážete víc. Anebo zajděte za odborníky, kteří mají s vaším problémem zkušenosti.

 

Ryby
Počátek týdne přinese požadavek na zvýšení kondice. Ne, nikdo vám to nedá rozkazem. Jenom vaše tělo vás o to samo požádá. Je nutné začít s malou zátěží, třeba procházkou nebo lehkým posilováním či plaváním. Zátěž si zvyšujte se zlepšením fyzičky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře