Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 4.12.2017 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 04.12.2017, 00:00 | 04.12.2017, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 4.12.2017 podle hvězd.

Beran
Příjemné vlivy tohoto měsíce na vás působí tak, že hned v pondělí budete zářit dobrou náladou. A ta bude pěkně nakažlivá! Do svého okolí, které bude mrzutě řešit většinou naprosto nepodstatné záležitosti, vnesete pořádnou dávku optimismu a pohody!

 

Býk
Může se vám dnes stát, že vám někdo ze stávajících přátel vytkne, že je zanedbáváte. Sáhněte si do svědomí, zda nemá pravdu. Přitom by vám jejich společnost v tomto měsíci, kdy trpíte vnitřním přetlakem, udělala opravdu dobře. Zkuste to změnit!

 

Blíženci
Možná vám dnes osud nabídne novou výzvu. Měli byste ji přijmout, už nějaký čas totiž stojíte na jednom místě a nevíte, jak dál. Přehodnoťte své cíle, je možné, že vám nestojí za to, abyste je následovali. Vytyčte si jiné a získejte novou motivaci!

 

Rak
Pondělí k vám může přivát informace, které nejsou příliš příznivé. Respektive, dozvěděli jste se je dříve, než s nimi někdo chtěl oficiálně vyjít na veřejnost. Budete řešit dilema, jak s nimi naložit. Zachovejte se tak, ať vaše svědomí zůstane čisté.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev
Pokud po něčem toužíte, můžete se dnes pustit do uskutečňování svých snů. Jste to totiž jen vy, kdo určuje svou budoucnost. Planetární energie vám budou pomáhat a vy zjistíte, že máte dostatek síly i odhodlání, abyste dosáhli mimořádných úspěchů.

 

Panna
Neohlížejte se do minulosti a nemyslete na něco, co už nezměníte. A rozhodně se tím už netrapte, i když vás to k tomu dnes může svádět. Zaměřte se na to, co je před vámi a veškeré své myšlenky směřujte zásadně do své budoucnosti. Ta je důležitá!

 

Váhy
Dnes vás celý den bude provázet silná nerozhodnost, a to i v maličkostech. Máte si koupit k svačině housku, nebo raději obložený chlebíček? Budete psát modrým, nebo fialovým perem? A co bunda, krátká, nebo dlouhá? Však vy si s tím nakonec poradíte.

 

Štír
Vydržte ve svém úsilí a i dnes se snažte dosáhnout svých cílů. Je vhodný čas na to, abyste na sobě zapracovali v různých směrech. Můžete si třeba koupit permanentku do posilovny nebo si zaplatit jazykový kurz. Hlavně to neodkládejte do nekonečna!

 

Aplikace zdarma: HODÍME SE K SOBĚ?
Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!


Střelec
V tomto měsíci jste dětmi Štěstěny a podle toho se vám také daří. Není nic, co byste nezvládli a pociťujete velký příliv odvahy. Ta se vám v pondělí bude hodit. Troufnete si na něco, před čím jste dříve měli respekt. A v konečném výsledku uspějete!

 

Kozoroh
Pokud využijete přízně planet a jejich blahodárnou energii, mohlo by pro vás být pondělí velmi příjemným dnem. Chopte se všech nabízených šancí a prokažte, že dokážete být aktivní. To je důležité, pasivní čekání s rukama v klíně vám nic nepřinese.

 

Vodnář
Připravte se na den, kdy se budete cítit jako na houpačce. Nálada se vám bude měnit každou chvíli, stejně, jako události okolo vás. Budete se muset pořádně soustředit, abyste neudělali nějakou chybu, zejména co se týká plnění vašich pracovních úkolů.

 

Ryby
V práci se vám sice daří, horší je to s porozuměním s kolegy. Proto jste dnes vstávali s nechutí a do práce se vám po víkendu vůbec nechtělo. Mezilidské vztahy jsou pro vás v tomto měsíci celkově docela tvrdý oříšek. Nezbývá vám, než to vydržet.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře