Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 11.12.2017 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 11.12.2017, 00:00 | 11.12.2017, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 11.12.2017 podle hvězd.

Beran
Hvězdy stojí na vaší straně, tak se hned od počátku týdne snažte využít jejich vlivu naplno. Nadopování touto pozitivní energií budete snadněji překonávat překážky, prosazovat sami sebe, mít snahu vyniknout. Dobře se vám bude komunikovat s ostatními.

 

Býk
Hned v pondělí vás může zaskočit menší nechuť do práce. Mohla by ovlivnit váš výkon v zaměstnání, proto se snažte s ní zabojovat. Pokud se vám to podaří, dočkáte se i úspěchu, který vaše okolí rozhodně ocení. A vy sami z něj také budete mít radost!

 

Blíženci
Čeká vás neutrální den. Nebudete si ani vyskakovat, ale ani si stýskat. Můžete toho využít k dořešení věcí, které se nikam nepohnuly už nějaký čas a také k vyřízení všech restů nejen v práci. Tak si aspoň uspořádáte své záležitosti a budete mít klid.

 

Rak
Probudíte se se skvělou náladou a ta se vás bude držet po celý den. To vám umožní k sobě přitáhnout pozornost lidí a také mnohé šance, které se snažte zúročit co nejlépe. Myslete přitom vždy na to, čeho chcete dosáhnout a odhodlaně si za tím jděte.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev
I když vás nyní mohou občas potrápit jisté vnitřní pochybnosti, zejména o sobě samotných, budete se snažit i dnes pracovat tak, jako byste podobné pocity vůbec neměli. Nikdo na vás nic nepozná. A to je pro vás typické! Umíte se porvat i sami se sebou.

 

Panna
Potřebovali byste doplnit dávku optimismu, abyste se v tomto období cítili lépe. Planety vám trochu zatápí a to je poslední, co se vám před Vánocemi hodí. Dnes se zkuste stát nenápadnými upíry a trochu dobré nálady si načerpejte od lidí v okolí.

 

Váhy
Na obzoru je hned v pondělí sousedská hádka. Raději sice řešíte věci v klidu, ale v některých situacích to nejde. Budete mít co dělat, abyste sousedku nenazvali babiznou a neporadili jí, že své koště nemusí používat jen k zametání. A to je co říct!

 

Štír
Těšte se dnes na příliv inspirace, přijdou s ní nové nápady. Těmi můžete doplnit ty, které nosíte v hlavě už delší dobu. Není vyloučeno, že se rozhodnete s nimi vyjít na veřejnost. Svou prezentaci si dobře promyslete, ať má efekt, po kterém toužíte.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Střelec
Nejedna záležitost dnes nabere ten správný směr. Tím se zvýší vaše sebejistota, která je i tak v prosinci na dost vysoké úrovni. Měli byste si dát pozor, ať nepropadnete přehnanému mínění o své důležitosti a schopnostech. Máte k tomu dost nakročeno.

 

Kozoroh
V pondělí se budete mít poměrně dobře. Co by vám však mohlo spolehlivě zkazit den je setkání s někým, koho nemáte rádi. Dokáže vám totiž vždy spolehlivě zabrnkat na nervy. Zkuste se nad jeho chování povznést a nenechte se rozhodit! Nestojí za to.

 

Vodnář
Dnes budete středem pozornosti, ale jen v pozitivním smyslu. Dostane se vám totiž samých radostných událostí. V práci vás pochválí, partner vám složí kompliment či se na vás usměje někdo hodně zajímavý. Nechte se překvapit, co je nachystáno pro vás.

 

Ryby
Sentiment vás nyní pronásleduje na každém kroku. Dnes to nebude jiné. Myšlenkami jste v krajině svého dětství, vzpomínáte na Vánoce a své blízké, kteří už tady nejsou. Zapalte jim svíčku, promluvte s nimi v duchu. Žijí přece stále ve vašich srdcích.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře