Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 1.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 01.01.2018, 00:00 | 01.01.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 1.1.2018 podle hvězd.

Beran
Vstupujete do nového roku v zahloubaném rozpoložení. Budete uvažovat o tom, co vás letos čeká. Intelektuální úvahy však nebudou jen doménou dneška, tyto tendence se vás budou držet také dalších deset dní, po které s vámi bude Merkur. Využijte toho.

 

Býk
Jak strávíte první den letošního roku? Pokud vám to váš stav jen trochu dovoluje, vyjděte si ven a pročistěte si hlavu po silvestrovských oslavách. Protáhnete si svaly, nadýcháte se čerstvého vzduchu a uspořádáte si myšlenky a plány na celý rok.

 

Blíženci
První den nového roku si užijete v dobré náladě. Vychutnejte si to. Každopádně se můžete těšit na to, že minimálně leden bude také ve většině oblastí přívětivý. Pokud jsou někteří lidé ve vašem okolí rozmrzelí, potěšte je úsměvem a hezkým slovem.

 

Rak
Dnešní den pro vás bude víceméně klidný. Pravděpodobně se nedočkáte žádných výraznějších událostí a vlastně to docela uvítáte. Leden má pro vás totiž nachystanou směs protichůdných událostí i pocitů. Naberte tedy síly, ať vykročíte pravou nohou.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Lev
Od rána budete upovídaní. Dokonce natolik, že se okolí bude nejdříve domnívat, že jde o následek včerejších silvestrovských oslav. Ale vyvedete je z omylu. Budete si snadno dávat dvě a dvě dohromady a nikdo vás dnes neopije rohlíkem. Pálí vám to!

 

Panna
Začnete tento rok v dobrém rozpoložení. Vaše komunikace je působivá a jste plní optimistického očekávání. Máte se nač těšit, protože je před vámi velmi příjemný měsíc bez rušivých vlivů. Už dnes pocítíte příliv chuti užívat si života bez omezení.

 

Váhy
Hned po probuzení budete dnes mít pocit, že se lidé kolem vás chovají nechápavě a nejsou příliš příjemní. Nevyhnete se různým rušivým událostem, které vaši náladu také do růžova nepřibarví. Toto bude v první polovině ledna bohužel běžná realita.

 

Štír
Zapůsobíte dnes na své okolí neodolatelným dojmem díky kouzlu osobnosti a intelektuálním schopnostem. V komunikaci s okolím je klíč k tomu, abyste vzbudili pozornost důležitých lidí a naklonili si je na svou stranu. Umeťte si cestičku k úspěchu!

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec
Dnes si uvědomíte, že to, jak daleko stojíte od úspěchu, máte ve svých rukou. Je před vámi celý rok a je jenom na vás, jak s tímto časem naložíte. Umíte pracovat velmi poctivě. Pokud v tom budete pokračovat i nadále, dosáhnete na ty nejvyšší mety.

 

Kozoroh
První den nového roku vás zastihne poněkud zasněné. Jen těžko se budete vzpamatovávat ze silvestrovských oslav a vůbec se vám nebude chtít vstávat. S činorodostí to dnes bude u vás celkově vypadat bledě a jak se říká, nebudete příliš použitelní.

 

Vodnář
Nový rok nepřivítáte v nejlepší kondici. Nebudete v příliš dobré náladě a je to předzvěst toho, jak se budete cítit během dalších týdnů. Planety vás totiž nijak nešetří a tak budete muset ukázat svou odolnost a poprat se s tím, co pro vás nachystaly.

 

Ryby
Víte, jaké to je, když se probudíte jako vítězové? Tak to zakusíte právě dnes. Hned ráno pocítíte příliv energie a intuitivně poznáte, že máte před sebou skvělý měsíc. Nepodceňujte svůj vnitřní hlas. Dávno je známá věc, že štěstí přeje připraveným.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře