Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 8.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 08.01.2018, 00:00 | 08.01.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 8.1.2018 podle hvězd.

Beran 

Dnes vás nejspíš čeká překvapení. Objevíte v sobě totiž skryté talenty a vlastnosti, které jste dosud přehlíželi. Startovacím momentem bude určitá situace. Pochopíte, že můžete překročit mnohé limity, které jste dosud považovali za nepřekonatelné.

 

Býk
Přemíra energie, kterou pocítíte hned na začátku týdne, vás příjemně překvapí. Můžete ji využít k tomu, abyste zkusili pokročit ve všech oblastech, kde chcete dosáhnout úspěchu. Sami víte, které to jsou. Věřte dnes své intuici a řiďte se podle ní.

 

Blíženci
I když jste plní energie, musíte si dát pozor na své jednání. Zvažujte všechny kroky, které uděláte, abyste kvůli své netrpělivosti a snaze věci uspěchat nepřišli nejenom dnes o nejednu zajímavou šanci. Nové by totiž hned tak brzy přijít nemusely!

 

Rak
Budete dnes hodně času věnovat přemýšlení o tom, jaký je váš život od počátku roku a zda naplňujete své předsevzetí o tom, že chcete být větší oporou pro svého partnera a pro vaše blízké. Je to ještě krátká doba, ale něco vám i tak může naznačit.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Příliv tvůrčího nadšení pocítíte hned zrána. A snažte se ho zúročit všude, kde to jen půjde. Využijte ho ale především v zaměstnání anebo ve svém podnikání. Musíte si dát jen pozor na vaši netrpělivost a snahu dělat více věcí najednou. Zvládnete to!

 

Panna
Povinnosti a záležitosti, které jste úmyslně odsunovali stranou, se samy od sebe nevyřešily ani nezmizely. Naopak, dnes mohou některé z nich nečekaně vyplout na povrch a začít způsobovat problémy. Řešte je a neodkládejte, ve svém vlastním zájmu.

 

Váhy
Bylo by dobré, pokud byste se dnes pokusili odreagovat od napětí, které od počátku měsíce pociťujete. Hvězdy vám totiž kladou do cesty různé drobné nástrahy a překážky. A vaše duše je tak plná neklidu a rozmrzelosti. Musíte se s tím umět poprat.

 

Štír
Příroda vám dala do vínku určité talenty. Jak s nimi nakládáte? Dokážete je využít v běžném životě? Možná je necháváte ležet ladem. Přitom by některý z nich mohl zvýšit vaše příjmy. Dnes se můžete poohlédnout po tom, zda existuje podobná možnost.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození!
Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.
 

Střelec
Planetární energie dnešního dne vás vyzývají k tomu, abyste vnesli pořádek do důležitých oblastí svého života. Nic už neodkládejte, řešte všechno hned. Každý krok si dopředu promyslete a pak se do něj pusťte. Zkuste si udělat plán. Směle do toho!


Kozoroh
V tomto období potřebujete podporu vašich blízkých a přátel. Díky tomu můžete snadno dosáhnout vše, co jste si předsevzali a plnit jeden cíl za druhým. Planety vám tuto cestu usnadňují, tak i dnes zkuste dosáhnout na své vysněné, nejvyšší mety.

 

Vodnář
Dosud přehlížené a ignorované problémy se neztratí jen tak, jako mávnutím kouzelného proutku. Některé se dnes objeví a začít působit problémy a nepříjemnosti. Připravte se na to a zapátrejte ve své paměti. Protože někde vás jistě tlačí svědomí!

 

Ryby
Bude velmi dobré, pokud se dnes zaměříte na své dlouhodobé plány. Zaneste do nich vše, co v budoucnu bude přinášet výsledky. Může jít například o lepší pracovní místo, zlepšení kondice, změnu jídelníčku. Vše vám zkvalitní váš život a udělá radost.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře