Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 29.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 29.01.2018, 00:00 | 29.01.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 29.1.2018 podle hvězd.

Beran
Do práce se vám po víkendu moc chtít nebude. Přijde však překvapení. Nejenom, že zavládne pohoda, ale i komunikace s vašimi kolegy bude bez problémů, což není vždycky obvyklé. Start do nového týdne tedy nebude vůbec tak špatný, jak jste očekávali.

 

Býk
Negativní myšlenky netrápí jen vaši duši a nezpůsobují pouze špatnou náladu. Ovlivňují fungování celého organismu a ten se v případě dlouhodobého stresu stává náchylnějším k mnoha nemocem. Pokud vás dnes něco trápí, nepoddávejte se tomu příliš.

 

Blíženci
Věnujte dnes co nejvíce času těm, které máte rádi a snažte se s nimi strávit co nejvíce času. Važte si toho, že je ve vašem životě láska a přátelství. Neváhejte zvednout telefon anebo napsat mail a ozvat se lidem, které jste už dlouho neviděli.

 

Rak
Dnes ve svém životě pravděpodobně přivítáte úplně nového člověka. Nepůjde ale o lásku, bude to nový kolega, spolužák nebo obchodní partner. Pokuste se z tohoto setkání získat co nejvíce pozitivních věcí. A dbejte na to, ať uděláte dobrý dojem.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev
Dnes se stanete svědkem výměny názorů mezi lidmi, které dobře znáte. Budete se je snažit uklidnit, ale raději je nechte, aby si vše vyřešili sami. Nenechte se přinutit, abyste jim radili, jak mají postupovat. Nakonec by se to obrátilo proti vám.

 

Panna
Připravte se na to, že dnes můžete pocítit trochu zhoršené ovzduší na všech frontách. Mohou se vyskytnout menší nedorozumění a možná i zbytečné spory. Snažte se všechno ustát s klidem a těšte se domů. Tam si udělejte pohodlí a dopřejte si klid.

 

Váhy
Nesnášíte výmluvy a pokud něco chcete, dokážete si za tím jít přes všechny překážky. Dnes se setkáte s lidmi, kteří si neustále stěžují na těžký život a překážky. Budete v pokušení jim od plic říct, co si myslíte o jejich defenzivním postoji.

 

Štír
Měli byste se dnes zaměřit spíše na své problémy a ne se plést do věcí, do kterých vám nic není. Brzy půjdete všem lidem okolo na nervy. A kdo ví, jestli už to tak náhodou není. Pak byste se to mohli brzy dozvědět a příjemné to pro vás tedy nebude.

 

ÚNOROVÝ tarot!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!

 

Střelec
Vaše neobyčejná schopnost získat všechny na svou stranu je ideální k tomu, abyste jí využili zejména ve své kariéře. Dnes však můžete prosazovat své názory i doma, například při diskuzích o změnách podoby vašeho domova. Ostatní hravě přesvědčíte.

 

Kozoroh
Budete se dnes muset vypořádat s kopcem práce. Abyste všechno stihli, bude nejlepší oddělit podstatné úkoly od těch méně důležitých. Pokud vám někdo nabídne pomoc, nestyďte se ji přijmout. Příště zase můžete pomoct vy někomu jinému, tak to chodí.

 

Vodnář
Můžete se v těchto dnech cítit poněkud přetíženi. A to dokonce hned dnes, už na samém počátku pracovního týdne. Přesto nepolevujte v úsilí, vaše cíle jsou na dosah. Odpočívejte jenom tehdy, pokud byste cítili, že už dál nezvládnete nic udělat.

 

Ryby
V poslední době máte trochu problémy s koncentrací. Stále jako byste chodili s hlavou v oblacích a myšlenky se vám toulaly kdo ví kde. Dnes buďte opatrní, hrozí problémy v práci a mohlo by to být způsobeno právě vaší nesoustředěností. Tak pozor!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře