Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 5.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 05.02.2018, 00:00 | 05.02.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 5.2.2018 podle hvězd.

Beran 

Máloco vám dělá tak dobře, jako uznání okolí. Dnešní den vám dá možnost naplno si ho vychutnat. To vám dodá sílu a sebevědomí, takže se nebudete bát výzev ani složitých úkolů. Nezapomeňte všem v okolí předvést i to, že jste skvělí organizátoři!

 

Býk
Komunikační problémy, které se vás poslední dobou drží, mohou být dnes zdrojem únavy a lehké nechuti do čehokoliv. Můžete se spolehnout, že každé složitější období jednou skončí a i u vás vysvitne sluníčko. V tom jsou planety k znamením spravedlivé.

 

Blíženci
Nové šance vám dnes mohou přinést lidé, se kterými se setkáte během své pracovní doby při plnění povinností. Snažte se působit dobře a kultivovaně. Čím lepší dojem uděláte, tím lépe pro vás! Nepřetvařujte se však, to by vám žádný úspěch nepřineslo.

 

Rak
Cítíte se nabití příjemným neklidem a doufáte, že by dnešní den mohl přinést nějaké menší dobrodružství. Máte chuť si naplno užívat života a pracovní záležitosti poněkud ustupují do pozadí. Dejte si proto pozor, abyste nezapomněli na své povinnosti.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Únor je pro vás tak trochu rozporuplný měsíc. Mísí se v něm kladné i záporné energie a nikdy nevíte, která vás kdy překvapí. V pondělí byste se mohli dočkat nedorozumění, průtahů a intrik v práci. Buďte proto opatrní a nevěřte lidem vše, co říkají.

 

Panna
V únoru se do vašeho života dostává dost rušivých událostí a planety vaši poklidnou povahu dost stresují. K jejich vlivu se dnes přidají i lidé ve vašem okolí, budou vás popohánět a vyvádět z konceptu. Budete muset zatnout zuby, jen tak to zvládnete.

 

Váhy
V tomto období jste na svém vrcholu a daří se vám. Pokud je někdo, komu vděčíte za to, že jste tam, kde jste, pak mu dnes vyjádřete vděčnost. A samozřejmě buďte pyšní i sami na sebe. Podpořte také jiné lidi, kteří chtějí konečně dosáhnout úspěchu.

 

Štír
I když můžete mít pocit, že se nic neděje a věci dnes poněkud stagnují, raději kroťte svou netrpělivost, ať vám vaše nedočkavost nepřinese problémy. Využijte klidného dne raději k přemýšlení nad svými plány. Promluvte se o nich i s přáteli či rodinou.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec
Planety zatím stojí při vás a tak si můžete tento měsíc docela vychutnávat. Nedělá vám problém, abyste vyšli s většinou lidí a navíc se vás drží optimismus a radostné rozpoložení. Tak si dnes užívejte této harmonie a nedělejte si s ničím starosti.

 

Kozoroh
Pokuste se dnes proniknout až do samotného jádra všech řešených problémů. S vaší povahou byste s tím neměli mít potíže. Ubráníte se tak tomu, abyste vynášeli ukvapené soudy. Získáte zároveň pověst někoho, kdo je objektivní a nikomu nikdy neukřivdí.

 

Vodnář
Užíváte si přízně planet a tak ani dnes se nebudete muset stresovat žádnými velkými dramaty. Důležité je, abyste tomu také trochu pomohli vy sami a nehledali problémy tam, kde nejsou. Občas k tomu máte trochu sklony, tak na ně zkuste zapomenout.

 

Ryby
Protože je situace od počátku února poněkud nestabilní na všech frontách, může se vás dnes zmocnit únava a frustrace. To se pak podepíše i na vaší náladě. Lidé se vás možná budou ptát, co je s vámi. Nemusíte jim odpovídat, není to vůbec jejich věc.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře