Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 12.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 12.02.2018, 00:00 | 12.02.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 12.2.2018 podle hvězd.

Beran
Jste na počátku týdne doslova nabití optimismem a dobrou náladou. Proč ji ještě neznásobit tím, že si dnes uděláte něčím radost? Vaše peněženka si může dovolit nákup věci, po které už delší čas toužíte. Berte to jako menší doping do zimních dnů.

 

Býk
Tento den vám může připadat nijaký. Nebude se nic moc dít a neočekávejte žádné velké události v zaměstnání ani v soukromé sféře. Nebuďte ale otrávení! Tento klid využijte k naplánování toho, co byste v tomto týdnu chtěli zvládnout. Pusťte se do toho!

 

Blíženci
Do nového týdne vstoupíte plní elánu. Pojedete zkrátka na plný plyn a nesnesete, aby vám něco stálo v cestě. Hvězdy však varují před přepínáním fyzických sil, máte k tomu v tomto období velké sklony. Dnes nic nepřehánějte a poslouchejte své tělo.

 

Rak
Vnitřní hlas vám říká, že máte před sebou příznivý týden. Celý den proto budete mít dobrou náladu a pocit, že se dokážete poprat se vším, co vám přijde do cesty. Věřte tomu, je to pravda! Planety vám teď navíc poskytují podporu ve vašich snahách.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Budete se na počátku týdne cítit rozladění. V práci se proto nepřepínejte a řešte jenom ty věci, které nemůžete odložit. Pohyb uvolňuje hormony štěstí, tak se trochu protáhněte. Třeba si zahrajte s přáteli volejbal nebo se proběhněte kolem domu.

 

Panna
Nejste v ideálním rozpoložení. S vědomím, že je víkend za vámi a máte před sebou celý pracovní týden, jste mrzutí a podráždění. Planety vám také přidávají notnou porci splínu. Nesmíte se tomu poddávat, snažte se na věcech hledat aspoň malá pozitiva.

 

Váhy
Jste hned po víkendu plní elánu. Všude, kam dnes přijdete, přinášíte pozitivní energii. Skvělou náladu vám nic nekazí. I když je to všechno hezké, hrozí nebezpečí, že se budete chtít více bavit, než pracovat. Ať si neuděláte zbytečné problémy!

 

Štír
Pokud jste už dlouho nebyli v lunaparku, dnes si to vynahradíte. Můžete se totiž cítit jako na houpačce i kolotoči zároveň. Budou se střídat pohodové i nemilé události v rychlém sledu za sebou a vám se z toho může zatočit hlava. Klid, zvládnete to!


APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec
Budete se cítit v práci poněkud nepříjemně. Vaši kolegové spolu rádi řeší své soukromí v zaměstnání a dnes jejich hovory nemají konce. Jediným řešením je požádat je, aby svou konverzaci ztišili nebo ukončili. To se jim líbit nebude. Trvejte na svém!

 

Kozoroh
Dorazí k vám dnes výhodná nabídka. Ať už půjde o nové zaměstnání, nákup pozemku či možnosti, jak zhodnotit své finance, berte to jako mimořádnou příležitost. Hvězdy však radí se nerozhodnout hned, ale všechny detaily si pěkně prověřit, ať nenaletíte.

 

Vodnář
Všechny úkoly dnes budete zvládat bravurně. To vás naplní spokojeností a dobrou náladou, které se budou přenášet i do vztahů s okolím. Navíc přijde zajímavá nabídka účastnit se práce na novém projektu. Něco podobného se neodmítá, přijměte výzvu.

 

Ryby
Dnes očekávejte zcela neutrální den. Na jedné straně není moc důvodů k radosti, ale na straně druhé nebudete z ničeho smutní ani se nemusíte rozčilovat. Takový poklidný den jednou za čas vůbec neuškodí, tak si tu pohodu hlavně ničím sami nepokazte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře