Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 19.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 19.02.2018, 00:00 | 19.02.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 19.2.2018 podle hvězd.

Beran
Hned v pondělí budete řešit záležitosti spojené s vaším zaměstnáním. Máte možnost vylepšit si postavení v práci a získat větší autoritu. Energie tohoto dne vám dá také sílu jít si za svým cílem, tedy směrem ke změnám, po kterých dlouho toužíte.

 

Býk
Dnes se vám otevírají možnosti, které se týkají kratších cest. Nevyhýbejte se jim, každá vám může do života přinést hodně pozitivních změn. Překvapí vás také novinky z příbuzenstva. Některé jste víceméně čekali, ale jiné pro vás budou překvapením.

 

Blíženci
Planety vás nabádají, abyste si před nadcházejícím jarem zvýšili kondici. Začněte sportovat zvolna. Místo tramvaje nebo autobusu jděte dnes z práce domů pěšky. V domě vynechte výtah a vyšlápněte si pár pater. I to můžete považovat za dobrý start!

 

Rak
Polozapomenuté záležitosti z minulosti dokážou zkomplikovat život. Dnes začnou vystrkovat růžky a ani se nenadějete a budete se muset pustit do jejich řešení. Buďte na to připraveni a postavte se k nim čelem. Jedině tak se se vším můžete poprat.

 

Velký roční čínský horoskop 2018!
Zjisti, co Tě čeká v roku Psa podle čínské astrologie! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností!

 

Lev
Zaměřte se dnes na práci. I když to nemusí být na první pohled patrné, ve stávajícím zaměstnání se vám rýsuje nalezení nového přístupu, vedoucího k větší produktivitě. Ta jde ruku v ruce s úspěchem. Snažte se proto nacházet dosud neobjevené cesty.


Panna

Váš pohled na finance a na způsob, jakým je získáváte, dnes podrobíte kritickému pohledu. Únor není příliš štědrý měsíc, a tak přemýšlíte, co udělat, abyste byli co nejvíce zajištěni i pro podobná období. Zaujímáte nyní skutečně zodpovědný přístup.

 

Váhy
Dnešek přinese řadu nečekaných a zajímavých novinek. Získáte díky nim nový pohled na některé problémy a situace. Hlavně vám váš vnitřní hlas spolehlivě napoví, jak s kterou informací pracovat a jak z ní pro sebe vytěžit maximum. Naslouchejte mu.

 

Štír
Nabídka služební cesty, pracovního či studijního pobytu ve vzdáleném městě nebo v zahraničí? Ano, jedno z toho dnes přijde. A netvařte se, že jste to nečekali, když tyto věci visely už dlouho ve vzduchu. A vy jste byli samozřejmě žhavými kandidáty!

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec
Pondělí posílí vaši odvahu a nezávislost. Budete jednat sami za sebe. V některých lidech okolo vás to vyvolá dojem, že jste sobečtí individualisté, na to se ale neohlížejte. Nenechte si do věcí mluvit a stůjte si za vlastním názorem. Víte, co chcete.

 

Kozoroh
Dnes se budete soustředit na emoce, které ve vás vyvolávají zážitky z minulosti. Ty vám pomohou poučit se z minulých neúspěchů a neopakovat stejné chyby. Úspěchy vás naopak nakopnou k tomu, abyste se vydali správnou cestou. Naslouchejte svému nitru!

 

Vodnář
Dnešní den bude zaměřený na partnerské vztahy. Budete řešit příjemné i méně příjemné záležitosti. Také se objeví něco z minulosti, co bude třeba ukončit. Minimálně se svým tajemstvím budete muset seznámit svého partnera, teď už se tomu nevyhnete.

 

Ryby
Finanční záležitosti, především ve spojitosti s bankami, vám dnes tak trochu zamotají hlavu. Mohou se objevit i věci, týkající se dědictví. Budete je muset neodkladně řešit. To se naštěstí povede k vaší plné spokojenosti. Díky tomu se vám vrátí klid.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře