Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 5.3.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 05.03.2018, 00:00 | 05.03.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 5.3.2018 podle hvězd.

Beran
Budete dnes schopní porvat se se všemi svými problémy díky své super kondici a vitalitě. Využijte toho. Podívejte se, kde vás, jak se říká, nejvíce tlačí bota a zaměřte se na vyřešení této záležitosti. Můžete klidně začít promýšlením prvních kroků.

 

Býk
Prožijete skvělý den. Planety pro vás dnes chystají mimořádně výhodné šance ve všech oblastech. Toho je třeba využít nejen k získání nových kontaktů, ale i k projevení zvýšené kreativity na všech frontách. Popožeňte vpřed věci, na kterých vám záleží!

 

Blíženci
Dnes se na svém pracovišti předvedete v nejlepším světle. Dočkáte se dokonce podpory od důležitých lidí. Užijte si to, je to vaše chvíle, na úspěchu jste dlouho pracovali. Hlavně neusněte na vavřínech a dále na sobě pracujte. Dosáhnete mnohem více.

 

Rak
Snažte se vnést více lehkosti a kreativity do svého pracovního i osobního života. A začněte s tím už dnes, na počátku týdne. Všechno vám pak půjde mnohem lehčeji, a to i přesto, že planety se na vás teď dívají zachmuřeně. Postavte se jejich vlivu!

 

Velký Tarot 2018!
Zjisti, co Tě čeká! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekej a vytáhni si svých 5 karet hned teď!

 

Lev
Od rána se dnes budete věnovat rozebírání svých vnitřních pocitů. Pomohou vám totiž v posuzování lidí a situací okolo vás. Intuice je skvělý pomocník k hodnocení, vyvarujete se tak špatnému odhadu a následnému zklamání. Dobře jí proto naslouchejte!

 

Panna
V tomto období vám moc nejde učení a ani dnes není příliš přáno jakýmkoliv aktivitám, které souvisí se vzděláváním. Řešením jsou rozhovory, které povedete se vzdělanými lidmi. Ty vám mohou také dodat spoustu informací a otevřít rovněž nové obzory.

 

Váhy
Podvědomě si šetříte energii, které máte v tomto měsíci nedostatek, a tak není divu, že se o to pokoušíte i na emocionální úrovni. Také dnes se budete snažit ulehčovat si věci, není to nic špatného. V tomto období je to omluvitelné a pochopitelné.

 

Štír
Upoutáte dnes pozornost a to ve velmi pozitivním smyslu. Dočkáte se pochvaly v práci nebo komplimentu od někoho, kdo se vám už delší čas dost zamlouval. Rozhodně se připravte na den plný příjemných událostí. Takových není moc, užijte si ho naplno!

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec
Dezinformace a rychlé rozhovory dnes budou zdrojem mnoha nedorozumění. Nejlepší obranou je vše si raději dvakrát ověřit a nestydět se opakovaně ptát na tutéž věc. Jedině tak zajistíte, že nebudete původcem trapných situací, které se těžko vysvětlují.

 

Kozoroh
V pondělí v sobě budete řešit vnitřní rozpor mezi touhou pokračovat ve víkendu a užívat si zábavu a smyslem pro povinnost. Při troše kreativity jde skloubit obojí, aniž by se to podepsalo na kvalitě vaší práce. A vy máte na to, abyste to dokázali.

 

Vodnář
Budete se dnes muset vypořádat s nostalgií a sentimentem. Jsou to dost ošidné pocity a musíte si uvědomit, že dokážou zkreslit skutečné dojmy. Neodhánějte je od sebe, ale ani jim příliš nepodléhejte. Snažte se spíše o realistický pohled na věci.

 

Ryby
Dnešek je ideální den pro duševní práci a soustředění. Pomůže vám to utřídit myšlenky a znovu získat vnitřní klid. Využijte pondělních energií také k rozhovoru s duchovní autoritou a svěřte se jí se svými starostmi a obavami. Pomůže vám je zvládnout.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře