Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 12.3.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 12.03.2018, 00:00 | 12.03.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 12.3.2018 podle hvězd.

Beran
Myšlenky na dosažení společenské prestiže se dnes odrazí ve vašem vystupování. Hledáte možnosti, jak se stát nejenom úspěšnými, ale přímo nejlepšími a nejobdivovanějšími. Vaše ambice tak dostávají zelenou a pouštíte se do boje. S podporou planet!

 

Býk
Od svého života byste rádi dostali vše, co si přejete. Zaměřujete na to veškeré své úsilí. V tomto měsíci se vám to docela daří. I dnes očekávejte úspěch, o který se navíc nebudete muset zase tak moc snažit. Jen se chopíte příležitosti, to je celé.

 

Blíženci
Kupte si dnes něco, po čem už delší dobu toužíte. Můžete si také zajít do wellness centra a nechat se rozmazlovat a hýčkat. Je čas, abyste se po zimním období dali zvolna do pořádku a s jarem i vy zazářili. Březen je měsíc pozvolného zlepšování.

 

Rak
Budete v pokušení uniknout zodpovědnosti, která je na vás naložena. Jste přetíženi a hvězdy vás nabádají, abyste zpomalili. Pokud dnes máte udělat jakákoliv rozhodnutí, bude lepší, abyste je kvůli svému rozpoložení radši odložili, pokud je to možné.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Dnešní den berte jako zkoušku v trpělivosti a sebeovládání. Ono to vlastně vůbec nebude na škodu. Někdy s tím totiž máte problémy, které se projevují zejména u profesí, které pracují s lidmi. A vlastně i vaši blízcí by o tom mohli dost vyprávět!

 

Panna
Pondělní ráno vás nezastihne v právě přívětivé náladě. Všechno vám jde na nervy a lidé kolem vás děsně štvou. Nezlepší se to ani během dne, a tak budete neustále trousit ironické poznámky. Nemůžete se divit, až vás někdo odkáže do patřičných mezí.

 

Váhy
První den pracovního týdne vám přinese pohodu na pracovišti. Budete v dobrém rozpoložení a najdete shodu i s těmi kolegy, se kterými mezi sebou jindy máte více než rezervovaný vztah. Tuto harmonickou atmosféru si docela užijete, není totiž obvyklá.

 

Štír
Dnes vám vesmír připraví překvapení. Přijde ve chvíli, kdy to nebudete čekat a z té nejnepravděpodobnější strany. Jste zkrátka šťastlivci, protože vám nečekaná událost udělá radost, kterou přenesete i na své okolí. Budete zářit úplně jako sluníčko!

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Pociťujete v tomto období nesmírnou jistotu, což se projevuje při hledání nových zkušeností. Máte chuť uvolnit se ze všeho, co vnímáte jako svazující a vyjádřit se mnohem svobodněji. Dnes vám v tom bude dost pomáhat vaše zvýšená intuice. Dejte na ni!

 

Kozoroh
V těchto dnech si děláte velké plány a výjimkou není ani dnešek. Problém je, že v euforii, kterou ve vás podněcují planety, přehlížíte mnohé jejich slabiny. Bude proto dobré, abyste se do naplňování představ nepouštěli okamžitě. Časový odstup pomůže.

 

Vodnář
Dnešek bude ve znamení aktivní komunikace s okolím. Výměna názorů, řešení pracovních problémů i plánování projektů vám půjde velmi dobře. Stejně, jako nejnovější klepy během pauzy na cigaretu. Je třeba toho všeho umět pro sebe využít na maximum.

 

Ryby
Budete dnes snadno manipulovatelní do větších rozepří i drobných konfliktů. A to i tehdy, pokud se vás nebudou přímo týkat. Planety radí zachovat klid a nenechat se nikým rozhodit. Nevedlo by to k ničemu jinému, než ke zbytečně vyplýtvané energii.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře