Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 16.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 16.04.2018, 00:00 | 16.04.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 16.4.2018 podle hvězd.

Beran
I když se vám dnes do práce vůbec nechtělo a nemůžete, jak se říká, nastartovat, nevzdávejte to. Jednoduše nepolevujte ve svém pracovním úsilí a snažte se přemáhat, co to půjde. Máte pověst pracanta a přece nechcete, aby lidé přehodnotili svůj názor!

 

Býk
Dnešek je jako stvořený pro lásku a posilování přátelství. Věnujte se proto všem lidem, které máte rádi a na kterých vám záleží a užijte si s nimi příjemné chvíle. Nezapomeňte se ozvat i těm přátelům a známým, se kterými jste se už dlouho neviděli.

 

Blíženci
V poslední době jako byste byli stále hlavou v oblacích. Na jednu stranu je to dobře, člověk má občas utéct do svého vlastního světa. Přesto se dnes radši držte více při zemi. Hrozí totiž, že byste v práci následkem nepozornosti udělali pěkný malér.

 

Rak
Možná by ráno neškodila malá rozcvička, ať se pořádně proberete, protože vás dnes čeká kopec práce. Nahrne se na vás spousta úkolů a nebudete vědět, kudy kam. Pokud si určíte, které jsou důležité a které tolik nehoří, zvládnete vše v naprosté pohodě.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Dnes vás zaujme člověk, kterého uvidíte poprvé v životě. Rozhodně bude mít velké charisma a osobní kouzlo. Nemusíte se do něj hned zamilovat, může to být kdokoliv, kdo váš život má čím obohatit a přinést do něj nové věci. Třeba nový obchodní partner.

 

Panna
V práci dnes zavládne pohoda a příjemná atmosféra. Budete překvapeni, že najdete společnou řeč i s kolegy, se kterými si jinak příliš nerozumíte. Dokonce vás jeden z nich požádá o váš názor na jeho řešení úkolu, na kterém právě pracuje. To jsou věci!

 

Váhy
Planety vás nabádají, abyste dnes a v následujících dnech raději nedávali příliš najevo své pocity. Vyplatí se vám to především v zaměstnání. Obrňte se trpělivostí, názory si nechte pro sebe a raději stůjte stranou dění, kde hrozí emoční ohňostroj.

 

Štír
Dnes se stanete svědky nepříjemného konfliktu, který se může odehrát kdekoliv. V práci, doma, v kruhu přátel. Pokuste se hádku uklidnit dobře volenými argumenty, ale základní problém neřešte. Ten musí mezi sebou rozlousknout dvě znesvářené strany.

 

KYVADLO ZDARMA
Vyzkoušejte virtuální kyvadlo, které Vám ihned odpoví!

 

Střelec
Vaše schopnost strhnout všechny okolo na svou stranu je mimořádná. Využijte toho dnes v zaměstnání při prosazování důležitých změn. Ale také v kruhu své rodiny, když se budete snažit své blízké přesvědčit, že vaše návrhy změn jsou prostě nejlepší.

 

Kozoroh
Nesnášíte výmluvy a zastáváte názor, že pokud někdo něco chce, tak si to musí sám vybojovat. A jít za tím přes všechny překážky. Dnešek vám do cesty přivane osoby, které si neustále stěžují na všechna možná osudová příkoří. Jen stěží se ovládnete.

 

Vodnář
Dnešní den nebude zrovna příjemný. Očekávejte zhoršenou atmosféru na všech frontách. Všechny bouřky a nedorozumění se však snažte ustát s klidem a myslete na to, že doma se uklidníte. Vaše rodina vám vždy poskytne oporu a také uklidňující zázemí.

 

Ryby
Omezte dnes svou zvědavost a přestaňte se do všeho plést. Máte přece dost svých vlastních problémů, a tak nechte ostatní, aby si ty své vyřešili sami. Nechcete přece získat pověst všetečného člověka, který strká nos tam, kam nemá! Tak včas brzděte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře