Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 23.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 23.04.2018, 00:00 | 23.04.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 23.4.2018 podle hvězd.

Beran
Osud vám dnes předloží zajímavou výzvu. Nebojte se ji přijmout. Zejména pro ty, kteří mají pocit, že věci v jejich životě už nějaký čas stagnují, to je vítané rozvíření stojatých vod. Navíc si budete trénovat sebedůvěru a nebude čas ani na nudu.

 

Býk
Zatímco vaše okolí bude v pondělí řešit nedůležité věci a bude se přitom tvářit pořádně otráveně, vy vstoupíte do nového týdne pěkně zvesela. Budete zářit dobrou náladou a optimismem. Vydrží vám to celý den a večer potěšíte také rodinu i přátele.

 

Blíženci
Vynakládáte hodně sil na dosažení svých cílů. Ani dnes nepolevujte ve svém úsilí a snažte se dodržet to, co jste si předsevzali. Můžete na sobě zapracovat v různých směrech. Kupte si například permanentku do krytého bazénu anebo třeba do posilovny.

 

Rak
S kolegy si v poslední době velice málo rozumíte. Proto se vám do práce po víkendu vůbec nechtělo. S mezilidskými vztahy v tomto měsíci bojujete tak nějak obecně. Dobrou zprávou je, že duben brzy končí a v květnu bude lépe. Už se na to můžete těšit.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev
Dnes budete po celý den bojovat s nerozhodností. A to dokonce i v úplných banalitách. Budete řešit, zda je lepší sedět v tramvaji u okna nebo na sedadle do uličky, zda půjdete parkem nebo přes náměstí. Ale to nic, však vy si s tím nakonec poradíte.

 

Panna
Dnes se připravte na to, že se budete cítit jako na houpačce. Charakter událostí se bude měnit každou chvíli, stejně, jako vaše nálada. Soustřeďte se, ať neuděláte nějakou chybu, pod vlivem takových energií by nebylo divu. Buďte opatrní při práci!

 

Váhy
Pokud se o vás pokouší viróza či nachlazení, požádejte dnes v práci o volno. Uložte se do postele, čtěte si nebo spěte. Pomozte vašem tělu bojovat s bacily. Hrát si na hrdinu se nevyplácí, nemoc by se protahovala a omezovala vás ve vašich aktivitách.

 

Štír
Ohlížení se do minulosti vás jenom svazuje a trápí. Přestaňte myslet na věci, které už změnit nemůžete a netrapte se jimi, i když vás to dnes bude k tomu svádět. Zaměřte se na svou budoucnost a myslete na všechno, co máte zatím ještě před sebou.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA KVĚTEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!


Střelec
Využijte přízně planet, jejich blahodárná energie bude pro vás v pondělí zdrojem energie. Chopte se odvážně všech nabízených šancí a prokažte dostatek bojovnosti a cílevědomosti. Sezení s rukama v klíně a pasivní čekání vám úspěch rozhodně nezíská!

 

Kozoroh
Hned na počátku týdne zaznamenáte velký příliv odvahy. A tu dnes využijete opravdu dobrým směrem. Troufnete si na něco, před čím jste zatím měli velký respekt. Sice vám to dá práci, ale můžete být na sebe pyšní, protože v konečném výsledku uspějete!

 

Vodnář
Dnes vám někdo ze stávajících přátel řekne, že na ně zapomínáte. Sáhněte si do svědomí. Nemá náhodou pravdu? Jejich společnost by vám přitom udělala dobře, tak to rychle napravte a domluvte si setkání či víkendovou akci. Skvěle si to s nimi užijete.

 

Ryby
Dnes se k vám dostanou informace, které nejsou příliš příznivé. Dozvíte se je navíc dříve, než by byly oznámeny oficiální cestou. Máte možnost toho využít a připravit se na jejich důsledky s předstihem. Budete řešit dilema, zda je neříct i ostatním.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře