Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 7.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 07.05.2018, 00:00 | 07.05.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 7.5.2018 podle hvězd.

Beran
Pondělí vám vlévá do žil odvahu a vitalitu. Budete odhodlaní zvítězit nad vším a nad všemi. Pokud vás dlouhodobě trápí nějaký problém, upřete dnes k němu svou pozornost. V aktuálním rozpoložení jste na skvělé cestě s ním jednou pro vždy zatočit.

 

Býk
Dnes vás čeká den plný radostných událostí. Očekávejte, že se stanete středem pozornosti. I když se vám některé věci třeba úplně nepovedou, okolí vám to velmi rádo promine a bude vás hýčkat. Budete zkrátka takovým zlatíčkem, kterému všechno projde!

 

Blíženci
Dnešek oživí témata jako je společenská prestiž, cílevědomost a snaha najít své místo na slunci. Takové myšlenky vás budou pronásledovat na každém kroku a nebudete schopní je dostat z hlavy. Pozitivním způsobem ovlivní i vaše jednání a komunikaci.

 

Rak
Pondělí pro vás nebude zrovna příjemným dnem. Když se o někom řekne, že vstal levou nohou, pak to znamená, že je mrzutý. A přesně to bude dnes sedět na vás. Každá drobnost vás rozčílí a ke všemu budete mít ironické průpovídky. Budete dost protivní.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Planety vám dnes slibují skvělý den. Přinesou vám do života plno mimořádných šancí v různých oblastech. Důležité je, abyste je kreativně využili ve svůj prospěch. Pokud se do jejich vyhledávání aktivně zapojíte, můžete jen získat. Tak jen do toho!

 

Panna
Dnes budete mít sklony tlačit na pilu ve všech oblastech. Bojujte s vlastní netrpělivostí, mohli byste jinak spoustu věcí zkazit. Hlavně těch, které se zatím slibně vyvíjejí. Vydržte a buďte trpěliví. Pokud to zvládnete, dostanete krásnou odměnu.

 

Váhy
Nebudete se dnes moct vzpamatovat z víkendu. Začínáte se těšit na letní dovolenou, abyste si mohli užívat aspoň týden bez pracovních povinností. Tak se dnes podívejte, jaká je nabídka a něco si vyberte. Brzy budou zájezdy docela přebrané. Nečekejte!

 

Štír
Najděte si dnes čas na rozhovor s někým, kdo toho v životě hodně zažil a může vám z vlastních zkušeností poradit. V tomto měsíci to pro vás bude vítaná podpora. Planety vám staví do cesty různé překážky, takže je pro vás obtížné zůstat nad věcí.

 

KVĚTNOVÝ TAROT
Zjistěte, čeho byste se měli v nejbližším měsíci vyvarovat a čemu jít naopak vstříc. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se!

 

Střelec
Budete dnes přehodnocovat některé vazby, které máte se svým okolím. Rozhodnete se aspoň dočasně přerušit styky s těmi lidmi, kteří vás jen připravují o čas a energii. Naopak budete chtít posílit vztahy s přáteli, s kterými jste si vzájemnou oporou.

 

Kozoroh
Dnešek bude ve znamení aktivní komunikace s okolím. Budete řešit převážně pracovní problémy, tedy plánovat, navrhovat a hodnotit. Nevyhnete se ani hašení konfliktů na pracovišti. Stejné to bude i doma. Budete s rodinou řešit řadu důležitých věcí.

 

Vodnář
Někdy na vás dolehnou vzpomínky, a tak tomu bude i dnes. Budete se jimi zaobírat všude, kam půjdete. Pokud nežijete ve svém rodišti, pak vás to potáhne domů. Domov je domov, takže si naplánujte, kdy se tam zajedete podívat. Pohladí vás to u srdce.

 

Ryby
Máte sice velké sny, ale rádi se spokojíte i s malou radostí. Dnes se můžete těšit na překvapení, které vám hvězdy připraví. Nepůjde o nic velkého, ale váš den bude hned veselejší. Intuitivně poznáte, čím vás planety potěšily. Buďte jim za to vděční.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře