Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 14.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 14.05.2018, 00:00 | 14.05.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 14.5.2018 podle hvězd.

Beran
Hned dopoledne se ohradíte proti někomu, kdo se bude plést do vašich záležitostí. Dáte mu jasně najevo, že na to nemáte náladu ani dnes, ani jindy. Na tuto věc jste hodně citliví. Zvažte však dobře celou situaci, dotyčný člověk to může myslet dobře.

 

Býk
Dnes se k vám dostanou zprávy, které ovlivní především váš soukromý život. Může jít dokonce o novinky, ve které už dlouho doufáte. Pokud by k vám prosákly informace, které vás příliš nepotěší, nebude to nic dramatického. S trochou snahy vše ustojíte.

 

Blíženci
Pondělí bude hektické a bohaté na šance. Připravte se také na to, že se k vám dostanou zprávy, kterou budou nejenom překvapující, ale hlavně zajímavé. Možná se neubráníte tomu, abyste pocítili trochu škodolibou radost, ale příště může dojít na vás!

 

Rak
V pracovní sféře si nyní nemáte na co stěžovat. Není nic, s čím byste si neporadili. Jediné, co vám kalí radost, jsou stížnosti vašich blízkých na nedostatek času právě kvůli zaměstnání. Dnes vás jimi opět zahrnou a bude těžké jakkoliv argumentovat.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev
Dnes si budete muset vybojovat každou maličkost. Zvýšené úsilí bude třeba vyvinout při každém pokusu vykročit vpřed, byť o drobný krůček. Pokud vydržíte a nenecháte se odradit, posílíte tím své sebevědomí. Necouvli jste a taková statečnost se cení.

 

Panna
Když se nedaří drobné věci, je to důvod k rozmrzelosti. Pokud se dlouhodobě nedaří dosáhnout téměř žádného cíle z těch, které jste si vytýčili, pak je to frustrující. To je v tomto měsíci váš případ. Ani dnes se nevyhnete překážkám, počítejte s tím.

 

Váhy
Váš týden začíná pohodově. Pondělí je dnem, kdy vám přátelské vystupování a milé jednání umožní předejít všem mrzutostem. I lidi, jejichž prioritním zájmem je vyvolat konflikt, nakonec svým optimismem vyvedete z míry natolik, že zkrotnou jak beránci.

 

Štír
Pokud vás dnes zaskočí určitá strnulost, je třeba rozlišit, jestli se jedná o únavu, nebo reakci vašeho pohybového aparátu na nedostatek fyzické aktivity. Pokud jde o to druhé, naplánujte si brzkou nápravu. Začněte chodit plavat nebo do posilovny.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Je většinou dost těžké vás vyprovokovat k hádce. Ale pokud se to stane, pak se musí všichni připravit na to, že začnete řádit jako tajfun. To hrozí právě dnes, protože lidé ve vašem sousedství či kolegové v práci budou dost pokoušet vaši trpělivost.

 

Kozoroh
Pokud nejste dlouhodobě spokojeni s tím, jak věci ve vašem životě vypadají, pak není nic jednoduššího, než začít se změnami. Začněte klidně hned dnes, planety vám přejí a podpoří vás. Počítejte s tím, že všechno nepůjde hned, musíte mít trpělivost.

 

Vodnář
Máte dnes spoustu elánu a nápadů, ale nevíte, kam byste je mohli investovat. Pokud nemáte jiné plány, pak se věnujte úkolům, se kterými jste dlouho nemohli pohnout. Napadne vás totiž skvělé řešení, díky kterému s nimi zatočíte rychleji, než čekáte.

 

Ryby
Můžete si nakrásně myslet, že jste se vypořádali s určitým pracovním úkolem, ale dnešek vás přesvědčí, že ještě zdaleka nemáte vyhráno. Dopustili jste se pár chyb, kterých jste si nevšimli, a tak budete muset začít znovu. Zvládnete to, nebojte se.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře