Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 18.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 18.06.2018, 00:00 | 18.06.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 18.6.2018 podle hvězd.

Beran
Obraťte pozornost do svého nitra. Hvězdy vás vybízí, abyste dnes dali prostor i takovým stránkám své osobnosti, které jindy přehlížíte anebo vědomě potlačujete. Bez toho, abyste je přijali za část své osobnosti, nepoznáte, co vám v životě schází.

 

Býk
Buďte dnes opatrní na to, co děláte. Existuje zvýšené nebezpečí, že budete u některých věcí příliš tlačit na pilu a uspěcháte je. Musíte si všechno dopředu promyslet. Jednou vyřčené slovo či vykonaný čin se jen těžko berou zpátky. Nezkazte si šance.

 

Blíženci
Jak nakládáte se svými talenty? Nenecháváte je jen tak, bez využití? Mohly by v tomto měsíci navýšit vaše příjmy, tak se nad tím dnes zamyslete. Rozvažte, zda neexistuje nějaká činnost, kde byste je mohli uplatnit. Pokud ano, zkuste se prosadit.

 

Rak
Budete se dnes muset poprat s vnitřní nejistotou. Pokud na ni zůstanete sami, vyplýtváte velké množství energie a nikam to nepovede, jenom k daleko větší frustraci. Dovolte blízkým a přátelům, aby vám pomohli. Udělají to, hodně jim na vás záleží.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVENEC
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev
Dnes budete komentovat většinu věcí velmi nepříjemným a jízlivým způsobem. Koledujete si tak o to, aby vám to okolí oplatilo stejnou mincí. Planety ve vás sice vzbuzují rozporuplné emoce, ale nemusíte si vnitřní tenzi kompenzovat tímto způsobem.

 

Panna
I když v tomto měsíci často řešíte záležitosti, které nejsou moc příjemné, dnes to bude jinak. Očekávejte milou událost, která vám prohřeje celý den, například v podobě setkání s příjemným člověkem. Může to být také třeba milý dopis nebo telefonát.

 

Váhy
Budete dnes frustrovaní a přepadne vás dojem, že jednat s ostatními lidmi je vyčerpávající. Zdá se vám, že vás okrádají o čas a vysávají z vás energii. Otázkou je, v čem je problém. Zda od vás okolí očekává příliš anebo jste vy negativně naladění.

 

Štír
Pokud si chcete plnit své sny a vyrazit neochvějně za svými cíli, pak se chopte hned na počátku týdne příležitostí, které se nabízejí. Nenechte si dnes ujít jedinou, která vás může posunout kupředu. Tah na branku je důležitý, bez něj to prostě nejde.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE
Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Střelec
Zamýšlíte se teď nad tím, jak nejlépe skloubit péči o rodinu a naplnění vlastních snů. Dnes se této otázce budete věnovat dost intenzivně, planetární vlivy takové úvahy podporují. Snažte se najít rozumný kompromis a nezanedbávat blízké, ale ani sebe.

 

Kozoroh
Chtěli byste nastartovat jisté změny ve svém životě, ale zdá se vám, že nemáte dostatek síly. I dnes pociťujete úbytek energie a přemýšlíte, v čem může být problém. Svůj vliv mají hvězdy. Přesto nic nepodceňujte. Pokud to trvá déle, zajděte k lékaři!

 

Vodnář
Dnes dostanete dobrý nápad, jak byste mohli vyřešit záležitost, která vás už dlouho trápí a sjednat tak pořádek v důležité oblasti vašeho života. Problém je v tom, že váš přístup je poněkud bezzubý, tedy že nevíte, jak se celé věci efektivně ujmout.

 

Ryby
Budete dnes konfrontováni s nutností postavit se čelem některým událostem ve vašem životě. Ty se objevují v pravidelných intervalech. Vy je většinou jenom nějak narychlo ošetříte, ale nikdy nedochází k finálnímu dořešení. Měli byste s tím něco dělat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře