Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 2.7.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 02.07.2018, 00:00 | 02.07.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 2.7.2018 podle hvězd.

Beran
Žádný úkol dnes pro vás není náročný tak, abyste ho nezvládli nebo před ním couvli. Jediné, co vám může trochu kazit náladu, jsou velké nároky vašeho šéfa a jeho neústupnost. S tím se budete v červenci potýkat častěji, tak se na to předem připravte.


Býk
Připravte se na průměrný den, drazí Býci. Všechno bude tak nějak akorát. Nikdo vás nebude prudit s přehnanými požadavky ani v práci, ani doma. Budete si tak moct ještě trochu zalenošit po příjemně stráveném víkendu. Tak proč byste toho nevyužili?


Blíženci
Dnes k vám dorazí výhodná nabídka. Ať už půjde o pracovní místo, nákup nemovitosti nebo možnost investovat, berte to jako příležitost. Přesto se hned nenadchněte a pečlivě si prověřte všechny detaily dané záležitosti. Předejde pozdějším problémům!


Rak
Cítíte, že červenec je pro vás příznivý měsíc. Máte v sobě najednou plno energie a zdá se vám, že zvládnete všechno na světě. Dnes si uvědomíte, že k realizaci svých plánů máte také dostatek vůle. Planety vás navíc ve vašem úsilí hodně podporují.

 

TAROT DNE
ŽHAVÁ NOVINKA! Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 3 karty!
Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.


Lev
Počátek týdne vás zastihne v dost rozmrzelé náladě. Zkuste se tedy v pondělí v práci nepřepínat a řešte jen nezbytně nutné. Doma vám přijde vhod bylinkový čaj. Pusťte si k němu hezký film nebo otevřete fajn knihu. A popovídejte si s milou osobou.


Panna
Nechte se od letního sluníčka nabíjet optimismem a dobrou náladou. A udělejte si dnes něčím radost. Kupte si věc, po které dlouho toužíte. Vaše peněženka si to může dovolit a vám to ještě více prozáří už tak pohodové dny. Teď se můžete rozmazlovat!


Váhy
Jste po víkendu plní elánu, máte skvělou náladu. V práci se vám bude dařit, s blízkými budete vycházet zcela bez problémů. Co takhle využít prima dne a vyrazit si po práci někam s přáteli? Užijte si spolu letní večer třeba někde na příjemné zahrádce.


Štír
Těšili jste se na příjemný začátek pracovního týdne a přitom se dnes už od rána střídají radostné i rušivé události a vy si sotva stačíte vydechnout. Není divu, že se následkem takového kolotoče těšíte na večer, až si budete moct konečně vydechnout!

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek?
Potkáte novou lásku?


Střelec
Dnes prožijete naprosto neutrální den. I když není moc důvodů se radovat, tak se na druhou stranu neděje nic, co by vás naštvalo nebo rozesmutnilo. Buď takovým dnem jenom tak proplujte nebo se snažte radovat z každé maličkosti, třeba dobré zmrzliny.


Kozoroh
Na začátku nového týdne jste plní elánu. Rozhlížíte se dnes po dobrodružství pro zpestření horkých letních dnů. Je vám vcelku jedno, oč by šlo. Není důvod si své sny nesplnit, důležité je však nepřekročit určité hranice, což by vám přineslo problémy.


Vodnář
V pondělí nejste zrovna v ideálním rozpoložení. Máte chmury na duši a sami vlastně nevíte proč. Zkuste vyjít ven na sluníčko a uvidíte, jak se všechny splíny pod jeho přívětivými paprsky rozpustí. A dnešek bude nakonec dost pohodový a příjemný den!


Ryby
Dnes budete v práci doslova jako na trní. Někteří kolegové zapomínají nechávat své soukromé problémy přede dveřmi. A vy vážně nemáte náladu poslouchat, jak řeší domácí a citové problémy. Těšíte se na konec pracovní doby, abyste měli už konečně klid.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře