Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí 9.7.2018 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 09.07.2018, 09:09 | 09.07.2018, 09:09 | doma.cz

Pondělí 9.7.2018 podle horoskopu.

Beran

Dnešek po vás vyžaduje, abyste se vypořádali s nostalgií a sentimentem. Tyto ošidné pocity totiž dokážou při pohledu zpět pořádně zkreslit realitu i skutečné dojmy. Není třeba je od sebe odhánět, ale držte se nohama na zemi a uvažujte realisticky.

 

Býk
Dnes budete řešit události z minulosti, které stojí mezi vámi a vašimi přáteli. Obstojíte jedině tak, že se k nim postavíte čelem a pokud jste se něčím provinili, nebudete se bát to přiznat. Stejně tak odpusťte dávné křivdy a podejte ruku ke smíru.

 

Blíženci
V červenci byste měli poslechnout hvězdy a zapracovat na své kondici. Můžete začít ve volném čase s rekreačním sportováním. Vyrazte třeba už dnes odpoledne do fitka. Brzy vás to začne bavit natolik, že se sportu budete chtít věnovat pravidelně.

 

Rak
Dnes se dozvíte nové informace ze širokého příbuzenstva a od sousedů. Některé z nich vás hodně překvapí. Nevyhýbejte se ani kratším cestám, mohou vám do života přinést hodně pozitivních změn. Důležité je, abyste byli všímaví a dívali se kolem sebe.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!
 

Lev
Dnešek přinese mnohé zajímavé a nečekané novinky a nabídne vám nový pohled na některé problémy a situace. Kde jste dosud tápali, najednou budete vědět, co máte udělat, abyste záležitosti pomohli dovést ke zdárným koncům. A to je vážně k nezaplacení!

 

Panna
Dnes se vám díky planetárním energiím podaří zbavit mnoha negativních postojů, které se týkají zejména toho, jak získáváte peníze a jak s nimi nakládáte. Otevřete se novým příležitostem. Uvidíte zkrátka mnoho věcí v úplně jiném, jasnějším světle.

 

Váhy
Dnešek posílí vaši odvahu a smysl pro individualitu. Budete nezávislí v jednání i v tom, co si myslíte. I když je super stát si za svým názorem, je někdy dobré nechat si poradit od jiných lidí. Pokuste se dnes zamyslet nad tím, co vám říkají ostatní.

 

Štír
Dnes se nečekaně osvětlí nejasnosti ve vašem zaměstnání. Tyto záležitosti se celkově dotknou vaší kariéry. Máte možnost vylepšit si postavení v práci a získat větší autoritu. Budete se však muset vypořádat s člověkem, který vám hází klacky pod nohy.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?
Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!
 

Střelec
Dnešek se bude točit okolo práce a kariéry. Ta se díky nečekanému impulzu může začít ubírat zcela jiným směrem, než jak jste předpokládali a plánovali. Někdy se takové věci zkrátka stávají. Máte dost sil i na zásadní změny, tak si věřte a vykročte!

 

Kozoroh
Dnes budete řešit finanční záležitosti. Mohou se objevit věci, které souvisí s bankovními smlouvami. Pokud máte někde nějaký prohřešek, bude vám připomenuta nutnost nápravy. Jestliže jste však vzorní klienti, přijde nabídka zvýhodněného produktu.

 

Vodnář
Dnes nebo v nejbližším období dostanete nabídku na delší služební cestu, pracovní či studijní pobyt ve vzdáleném městě anebo v zahraničí. Může přijít také zajímavá nabídka skvělé dovolené. Aktivovány jsou u vás i vazby na zahraničí, využijte jich.

 

Ryby
Soustřeďte se dnes na emoce, týkající se zážitků z minulosti. Díky jisté situaci dostanete šanci poučit se z minulých úspěchů i neúspěchů a využít těchto poznatků pro svou budoucnost. Půjde o hluboký průzkum vaší duše, který však dobře zvládnete!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře