Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 13.2.2017 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 13.02.2017, 00:25 | 13.02.2017, 00:25 | doma.cz

Pondělí, 13.2.2017 podle horoskopu.

Beran

Jste trochu nabroušení, neznamená to však, že jste vůči svým nejbližším nějací bručouni nebo že by vám scházela empatie, ba naopak! Máte v sobě rovněž i arzenál dobré nálady a neschází vám chuť podniknout se svou rodinou něco pro zábavu vás všech.

 

Býk
Dávejte si dobrý pozor na to, co vám dnes budou říkat vaši blízcí. Jistá prosba navíc může být velmi důležitá, kdyby se vám na ni nechtělo třeba zrovna reagovat, nezametejte to pod koberec, něco podcenit by totiž teď bylo přímo osudovou chybou.

 

Blíženec
Domácí zázemí patří momentálně do sféry, která vám přináší velké uspokojení. Ve srovnání s uplynulými dny si nyní rozumíte se svými nejbližšími mnohem lépe a mnohdy se dokonce přistihnete až ve filozofických debatách, a ty vám dělají všem dobře.

 

Rak
V práci bude vládnout menší anarchie. Uznáváte, že v tomto případě je výhodnější špetka diplomacie? Pokud máte v plánu například žádat o úvěr nebo hypotéku, odložte jednání na později, přičemž se nejpřínosnějším obdobím jeví blížící se jarní prázdniny.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Lev
Nebojte se komunikace, pokud umíte vyjednávat věci i přesto, že vám není právě dvakrát hej, pak je to pro vás plus ne minus. Tak stále nepitvejte, jak by věci měly nebo neměly vypadat. Svoboda projevu pro vás dnes bude ale opravdu velmi důležitou.

 

Panna
Atmosféra v rodině se příjemně uvolňuje a do popředí se dostává zajímavá komunikace mezi vámi a členy vaší domácnosti. Nebojte se tedy být těmi, kdo navrhuje nové způsoby trávení volného času a kdo druhé tak trochu pozitivně směřuje, kam je třeba.

 

Váhy
Budete si muset zvyknout brát všechno doma také z rozdílného pohledu na priority tohoto období. Jste milovníci souladu, takže se hodláte z jistého nemalého domácího problému co nejdříve vymanit a Slunce s Merkurem jsou vám v tomto nesmírně nápomocni.

 

Štír
Naštve vás, pokud vám někdo nepůjde v práci na ruku, přičemž máte vyšší tendenci ztrácet trpělivost. Přistihujete se, že se vám nechce ani do úprav a zvelebování hnízdečka, protože máte pocit, že vás stále něco nebo někdo ruší. Meditace je třeba.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!
 

Střelec
Cítíte se skvěle a v rodinném zázemí to platí dvojnásobně. V tomto dni si totiž můžete do sytosti užít hřejivého tepla domácího krbu a potěšení z toho, že cítíte náklonnost svých nejbližších. Navíc vás někdo ještě velmi mile překvapí a vy zajásáte.

 

Kozoroh
Vykašlete se teď na to, abyste utráceli za rozmarnosti a cetky s cílem se co nejvíce blýsknout, nemíváte to běžně ve zvyku a ani nyní by se vám to nevyplatilo. Raději se věnujte svým koníčkům, které vás nic nestojí a naopak umožní si vše hezky užít.

 

Vodnář
Vaše situace prioritně kolem odpoledních hodin dosahuje nesmírně šťastných turbulencí. Zajímavou roli mohou v daném období sehrát vaši sourozenci nebo příbuzní, a to zejména v souvislosti s vaším milostným vztahem. Nebojte se proto více otevřít.

 

Ryby
Dovedete v pondělí tolik věcí změnit ve svém životě, že se tomu budete sami divit a i když to půjde téměř samospádem, můžete si na své konto přičíst také několik bodů. Minimálně za statečnosti, protože dovedete všechno řešit ale opravdu velmi srdnatě.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře