Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 18.3.2017 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 18.03.2017, 00:00 | 18.03.2017, 00:00 | doma.cz

Sobota, 18.3.2017 podle horoskopu.

Beran
Zůstat o víkendu doma nepatří mezi vaše hity, ale někdy to prostě potřebujete. Zvláště v tak aktivním období, jako je teď. Ale nemusíte ležet na gauči, klidně se věnujte běžným domácím pracem, jako nákupy, úklid apod. Po víkendu jako když to najdete.

 

Býk
Pokud netrávíte konec týdne pracovními povinnostmi, jistě jste naplánovali nějakou aktivní zábavu. Lanové centrum? Jízdu na motokárách? Horské túry nebo zábavní centrum? Ať už jste se rozhodli pro cokoli, užijte si to naplno a nemyslete na práci!

 

Blíženci
Je tu sobota jako stvořená pro výlet. Nechce se vám zůstávat doma a to je moc dobře. Jarní příroda vás osvěží jako nic jiného a rodina vás ocení. Když si navíc připravíte nějaké dobroty do košíčku a uděláte piknik, bude to sobota jako z pohádky!

 

Rak
Někdy máte tendenci obávat se předem i celkem bezvýznamných věcí, a brát přehnaně vážně i běžné události. Může vás vystresovat, když v prodejně nemají něco, co máte koupit, nebo není oběd na minutu přesně. To už opravdu nedělejte, škodí vám to!

 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!
 

Lev
Pro své blízké byste se rozdali a chcete jim splnit každé přání. Pokud je tím přáním nové auto nebo domácí mazlíček, je právě dnes vynikající konstelace pro výběr. Pokud se rozhodnete pro nákup pejska, mějte na paměti, aby nebyl větší než zvládnete.

 

Panna
V práci se cítíte jako ryba ve vodě, vaše úspěchy vám zvyšují prestiž a sebevědomí. Ale je tu víkend a měli byste myslet na to, jak jej strávíte. Favoritem jsou úpravy domácího prostředí nebo venkovních prostor blízko vašeho bydliště. Jste neúnavní!

 

Váhy
Konečně víkend! Vlastně už se na něj pár dní těšíte, protože nebudete tolik vystaveni cizím vlivům, ale budete se moci zavřít do svého vlastního světa. Pod příznivou září Jupitera se můžete věnovat uměleckým činnostem. Máte talent k sebevyjádření.

 

Štír
Pracovní týden pro vás byl náročnější než obvykle, a tak si zasloužíte pořádný odpočinek. Opravdu nemyslete na práci, ať si vyčistíte hlavu, protože v příštím týdnu se zřejmě objeví noví obchodní partneři nebo dokonce nabídka skvělého zaměstnání!

 

Aplikace zdarma: RUNY - VÝHLED DO BUDOUCNOSTI. Starobylé runy vám řeknou, co vás čeká za měsíc, půlrok či za rok!
 

Střelec
Každotýdenní starosti o domácnost vám moc neříkají. Velký úklid, nakupování, vaření a všechny tyto radosti vás baví jen párkrát do roka. Pokud už chcete zůstat doma, pak budete dělat něco venku u domu. Zahradní houpačka, bazén, pingpongový stůl?

 

Kozoroh
Víkend s největší pravděpodobností strávíte doma, v kruhu svých blízkých. Někdy je to pro ně překvapivě náročné, protože máte pocit, že jen váš názor je ten jediný pravý, a snažíte se své okolí přesvědčit. Oni to ale mohou cítit jako manipulaci.

 

Vodnář
Jako tak často, i dnes vás uvolní krátký výlet do přírody. Je také ideální možností trávení volného času s partnerem, protože krásná jarní příroda uvolní napětí, které v něm vyvolává váš nemírný zájem o práci. Trochu vás totiž podezřívá z kariérismu.

 

Ryby
Vaši blízcí si nemůžou vynachválit, jakého programátora zábavy ve vás mají. Sršíte nápady, inspirujete, vymýšlíte a produkujete, jste opravdoví mistři! S vámi po boku nemá nikdo nárok na nudu. Cítíte se jako v bavlnce a absolutně nic vám nechybí!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře