Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 15.4.2017 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 15.04.2017, 00:00 | 15.04.2017, 00:00 | doma.cz

Sobota, 15.4.2017 podle hvězd.

 Beran
Kdo by chtěl trávit Bílou sobotu jinak než malováním vajíček a pletením pomlázek? Vy tedy určitě ne, veselí Berani! Jedinou výjimkou budou ti z vás, kteří se rozhodli pro první jarní výlet do zahraničí a poznávání velikonočních tradic jiných zemí.

 

Býk
Velikonoce už prožíváte naplno a máte-li děti, asi se nezastavíte. Akční Býci jsou přece nejlepší výrobci těch zaručeně správných domácích pomlázek. Přesto poslouchejte i své instinkty a neplňte jen povinnosti. Odpočívejte a užívejte si přírodu.

 

Blíženci
Bílou sobotu naši předci trávili výrobou pomlázek a malováním vajíček. I když se dnes dá obojí snadno koupit, máte-li děti, budete si chtít tradice užít naplno. Není nad cestu do přírody s pořádným nožem na řezání proutí a míchání barev na kraslice.

 

Rak
Ovládne vás touha po vzdělání. Ještě nemáte řidičský průkaz? Vaše jazykové znalosti trpí velkými nedostatky? Nebo vás zajímá úplně nový obor? I když je volno, vše na co kouknete, vám bude připomínat, že nikdy není pozdě se něco naučit. Opravdu není!

 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!
 

Lev
Mnozí z vás jsou dnes v zahraničí, ale co vy ostatní? Ani vám se nechce zůstávat doma a vyrazíte na výlet. Máte-li děti, nezapomeňte navštívit některé muzeum s velikonoční výstavou. Je třeba, aby si děti uvědomily historické souvislosti svého volna.

 

Panna
Jste ve svém živlu! Jako dobrý domácí skřítek organizujete domácí práce a sváteční přípravy. Máte-li děti, neúnavně je zaškolujete v lidových tradicích a vymýšlíte další program. Za to všechno toužíte po uznání, ale co když nepřijde? Nesmutněte.

 

Váhy
Probudili jste se do krásného jarního dne. Naši předci o Bílé sobotě končili s půstem a začínali péct beránky a mazance. Stále však jedli střídmě a odlehčit jídelníček byste měli i vy. Čerstvé bylinky, čaje a zelenina prospějí nejen tělu, ale i duši.

 

Štír
Dnes už jste to opět vy! Stres z práce je dávno zapomenut a vy jste opět plni elánu a energie, bez pochmurných myšlenek. Jen ta vaše prostořekost! Snažte se myslet než otevřete ústa. Nechcete se nikoho dotknout, ale z nepozornosti se to může stát.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?
 

Střelec
Sluníčko a jarní atmosféra vás lákají ven, ale na velikonoční víkend se vám nepovedlo zařídit cestu do zahraničí? Nic se neděje! Česko oplývá tolika neuvěřitelnými krásami, tak proč byste se nemohli vydat za nimi? Turistická sezóna právě začíná!

 

Kozoroh
Dlouhé volno není to, o čem byste snili. I když se vám teď daří téměř ve všem na světě, zrovna v rodinných vztazích to trošku skřípe. Všem členům rodiny se nemusí líbit vaše domácí plány a také klesá vitalita. Raději se snažte co nejvíce odpočívat.

 

Vodnář
Probudili jste se dnes jako po očistě. Vaše zklidnění pomohlo zahnat Merkura s Marsem a vy zase můžete být sami sebou. Jen jste trochu citlivější, takže běžné velikonoční tradice, jako je malování vajíček nebo pletení pomlázky, vás dojímají k slzám.

 

Ryby
Jste prodchnuti láskou a touhou pomáhat každému na potkání. Vaši blízcí se vám mohou s čímkoli svěřit a pro všechny máte pochopení. V domácím království vládne pohoda, krása a vkus. Tradiční beránek a moderní pojetí kraslic se vám krásně doplňují.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře