Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 10.6.2017 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 10.06.2017, 08:10 | 10.06.2017, 08:10 | doma.cz

Sobota, 10.6.2017 podle hvězd.

Beran

Vaše explozivní nasazení se dnes dostává do křížku s cítěním vašich nejbližších, protože nejsou s to trávit vaše pohnutky a vaši vervu považují za ukvapenost a zbytečné tlačení na pilu. Uklidněte se a snažte se netýrat svými aktivitami své okolí.

 

Býk

Podnikněte dnes něco zábavného! Hvězdy radí toulky přírodou, pikniky, grilovací party nebo večerní posezení v letních zahrádkách spojené s příjemným občerstvením. Je jen na vás, co si vyberete. Důležité je, abyste se pořádně uvolnili a neunavili se.

 

Blíženci

Dnes dokážete odlehčit případné napětí v rodinné atmosféře, které občas vzniká, takže jste považováni za mazlíčky rodiny. Lépe snad víkend ani začít nemůže! Co se týče domácnosti, jste plni nápadů a vaše neposedná mysl přináší stále nové vychytávky.

 

Rak

Hvězdy způsobují vaše velké nasazení pro záležitosti domácnosti, takže jste velmi horliví v jejím vylepšování a renovaci. Pokud nežijete sami, vaše rodina to přijímá s velikým nadšením a s napětím čeká na každý váš další kreativní návrh. Tak do toho!

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení! 

 

Lev

Sobota a navíc váš šťastný den! Co byste si mohli víc přát? Nedělejte dnes nic, co vás nebaví. Není zrovna nálada na renovaci domácího hnízdečka? To určitě ještě chvíli počká! Dnešní den je jen váš a tak si udělejte program jen a jen podle sebe!

 

Panna

Co takhle delší rodinný výlet? Buďte si jisti, že vám náramně prospěje! Na cestách upevníte své vzájemné vztahy. Domácí prostředí někdy vás často svádí ke stereotypu a omezení komunikace, to se vám na cestách nestane. Tak zabalte kufr a vyrazte!

 

Váhy

Napětí z předešlých týdnů polevuje, takže doma zaznamenáváte vzájemný soulad a příchylnost. Máte také zvýšený elán pustit se do zlepšováků v okolí vašeho domu, třeba vylepšení zahradního posezení nebo zkrášlení exteriéru cizokrajnými rostlinami.

 

Štír

Vytýká vám matka nebo partner, že něco zatajujete a trestá vás za to citovým chladem? Nebo kalí vaše domácí vody dlouhotrvající otazník nad rodinným finančním zabezpečením? Hvězdy vám teď doma moc nepřejí, tak buďte trpěliví a nerozčilujte se.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď! 

 

Střelec

Sice se dnes mohou vyskytnout nějaké nové možnosti příjmů, ale vy jste naladěni spíše duchovně. Nechcete být otrokem materiálna a oslovují vás filosofické a náboženské myšlenky. Vnořením se do vlastních myšlenek nejlépe pokročíte v poznání sama sebe.

 

Kozoroh

Hvězdy dnes naznačují vyšší tendence k úspěšným finančním spekulacím a zisku ze zábavného odvětví. Rozhodně to však neznamená, že byste měli zajít do prvního kasina nebo herny hrát na automatech. Naopak, tím byste mohli rychle přijít ke ztrátám!

 

Vodnář

Vyhněte se dnes řešení finančních záležitostí a stykům se svým finančním poradcem. Nic byste nevyřešili a jen byste si zkazili začátek víkendu. Daleko zajímavější zážitky vás čekají na výletu do přírody nebo na českých a moravských hradech a zámcích.

 

Ryby

Dnes máte nepříznivý den, milé Rybky. Neklesejte ale na mysli. Pokud budete připraveni na to, že si nemáte plánovat náročný program, zvládnete vše v pohodě. Věnujte se ale jen činnostem, které vás opravdu baví a naplňují vyrovnaností a optimismem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře