Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 17.6.2017 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 17.06.2017, 10:30 | 17.06.2017, 10:30 | doma.cz

Sobota, 17.6.2017 podle hvězd.

Beran

Nikdo vám samozřejmě nechce vyčítat, že nasazení z pracovního týdne nedokážete o víkendu přibrzdit, vaši blízcí vás naopak obdivují. Přesto vaše nároky na jejich výkon se dnes mohou minout s jejich představou o ideální sobotě a dojít ke konfliktu.

 

Býk

Ne že byste měli přímo schovat platební karty nebo si sednout na peněženku, ale hvězdy už začínají být z toho vašeho věčného utrácení docela vedle. Zkuste se trochu zkrotit. Jednou za čas samozřejmě popustění uzdy nevadí, ale co je moc, to je moc!

 

Blíženci

Koníčky a zábava se pomalu stávají vaší prioritou. Uvědomíte si, že je sice pokládáte vedle rodiny a práce za něco vedlejšího, ale tak to není! Naopak, jsou součástí vaší osobnosti a pokud se nechcete ztratit ve světě vašeho okolí, věnujte se jim.

 

Rak

Se svou drahou polovičkou byste si dnes měli opravdu dopřát více času na společné radovánky, koníčky nebo cestování. Hvězdy vám radí, že hlavně společným trávením vašeho volného času dosáhnete té pravé sounáležitosti, po které oba dva tak toužíte.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď! 

 

Lev

Dnes jste opravdový král rodinného hnízdečka. Ale místo rozhodování a poroučení působíte jako uklidňovač rozepří a nálady. Jste opravdový balzám na duši vašich blízkých a radostný aspekt jejich životů. Vydržte a odměna - milující rodina - vás nemine.

 

Panna

Vaše pracovní problémy jsou už takové, že se nevejdou do pěti pracovních dní. Nosíte si je domů na víkend a to vůbec není dobře. O víkendu byste měli odpočívat a na vše spojené s prací zapomenout. Místo toho ale pracovní napětí šíříte i kolem sebe.

 

Váhy

Sobota je pro vás takový polopracovní den. Už to není pátek, ale ještě to není neděle. Dnes máte elán pustit se do zlepšováků v okolí vašeho domu - vylepšení zahradního posezení, zkrášlení exteriéru novými rostlinami nebo třeba houpačkou pro děti.

 

Štír

Necítíte se moc doceněni. Pro své blízké byste potili krev, ale oni se tváří jako by je to obtěžovalo. Dokonce se na vás utrhují a dělají otrávené obličeje? Vaše přehnaná péče jim dnes opravdu nesedí. Soustřeďte se na sebe a svoje vlastní potřeby.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?

Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec

Nemůžete se zbavit pocitu, že vaše milá polovička je v mnoha věcech proti vám. Všímáte si nuancí, které vás přivádí k rozmrzelosti. Ruku na srdce, milí Střelci, není to náhodou nastavené zrcadlo, v němž vidíte sami sebe? Váš partner je v tom nevinně.

 

Kozoroh

Nezanedbávejte své zdraví! Hvězdy s Lunou si na vašem nebi tak skotačí, že to může zatěžovat vaši psychiku. Také fyzický stav stojí za péči. Máte teď větší sklony k úrazům - těm nejsnáze předejdete cvičením koordinace těla. Zkuste asijská cvičení.

 

Vodnář

Sobotní pohodu mohou narušit nekonečné diskuze o vašem domácím rozpočtu. Vaše drahá polovička má úplně jiné názory na to, jak, kdy a za co utrácet vámi těžko vydělané prostředky. Pokud se nechcete hádat, vyhlašte příměří s kompromisním výsledkem.

 

Ryby

Dnes je čas začít v sobě objevovat své vnitřní dítě, milé Rybky. Zbavte se své dospělácké slupky a zkuste si hrát. Můžete se věnovat nějaké umělecké nebo tvůrčí činnosti, ke které jste tíhli už v dětství nebo se odvažte u adrenalinového sportu.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře