Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 15.7.2017 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 15.07.2017, 00:00 | 15.07.2017, 00:00 | doma.cz

Sobota, 15.7.2017 podle horoskopu.

Beran
Jednou měř, dvakrát řež! To dnes platí dvojnásob o vašich financích. Může za to vaše přepracovanost a psychické vypětí, které stojí za sníženou soustředěností, sklonem k ukvapenosti a roztržitosti. Tím si můžete způsobit nečekaný odtok peněz z účtu.

 

Býk
Blízko vás se pohybuje osůbka, které si jindy sotva všimnete, ale dnes se vše může velmi rychle změnit. Jiskra, která mezi vámi přeskočí, může způsobit pěkný požár ve vašich životech. Pokud jste nezadaní, je to výhra. Zadaní by si ale měli dát pozor.

 

Blíženci
Je letní víkend a hvězdy radí něco zcela typického, užívejte si! Přírodu, slunce, výlety - prostě relaxujte naplno při činnostech, které máte nejraději. Můžete se vrátit k některému svému, kdysi milovanému, koníčku. Překvapí vás, jak vám to půjde.

 

Rak
Protože vám hvězdy zakazují vrhnout svou posílenou energii do úpravy vašeho hnízdečka, orientujte se raději na jiné činnosti. Velice úspěšní budete ve vymýšlení programu výletu do nedalekého okolí. Budete překvapeni, jak zajímavá místa máte za humny.

 

ČERVENCOVÝ TAROT!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!
 

Lev
Při velkém nákupu se dnes nemusíte příliš omezovat a žmoulat v ruce základní seznam potravin. Naopak si jindy nepříjemné činnosti spojené se zásobováním domácnosti pěkně užijete, pokud je spojíte s obědem mimo domov a třeba kinem či jinou zábavou.


Panna
Vaše poněkud stísněná rodinná atmosféra potřebuje trochu vyvětrat. Toho nejlépe dosáhnete, pokud připravíte svým blízkým program mimo domov. Nové podněty v cizím prostředí odpoutají pozornost od žabomyších válek a šarvátek a všechny vás uklidní.

 

Váhy
Vznášíte se na vlně romantiky a ani si nevšimnete, že to vaše blízké může spíše popouzet než inspirovat. Dejte jim volnost, ať se dnes věnují tomu, co mají nejraději a vám alespoň nebudou vaši náladu kazit. Skvěle si ji užijete na výletě do přírody.

 

Štír
Nejen, že záříte jako sluníčko optimismem a hvězdy posilují váš sexappeal, ale také citlivost máte dnes zvýšenou. A tato dokonalá kombinace vás dělá velice žádanými v očích nejen vašeho protějšku, ale i ostatních. Skvělá příležitost pro nezadané!

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!
 

Střelec
Máte zvýšenou touhu po poznávání. Chcete cestovat, poznávat nové filosofie a umělecké teorie, ale vaše drahá polovička má úplně jiné priority. Snaží se vás dotáhnout na nějakou oslavu, která vám však přijde přízemní. Snažte se najít spolu kompromis.


Kozoroh
Ponorkové nemoci v domácnosti nejlépe uniknete výletem! Potěší všechny členy vaší domácnosti. Hvězdy vás nenutí jezdit někam daleko, postačí i procházka v přírodě, túra na nedaleký hrad nebo zámek nebo třeba projížďka vlakem a oběd v restauraci.

 

Vodnář
Hvězdy vám dnes nedoporučují nic jiného než volnočasové aktivity a velkou spoustu zábavy! Je vám přáno, abyste si vychutnali všechno, co přináší radost a se svými nejbližšími prožívali dokonalé souznění. Na obzoru je opravdu sobota jako z pohádky!

 

Ryby
Ne každý den je zabarven do růžova. Na vině je náladová Venuše, která přináší rozdílné cítění a vhled do záležitostí domova. Co s tím? Ideální bude, pokud se nebudete snažit ostatní převést na svou stranu, ale poskytnete jim jejich vlastní prostor.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře