Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 29.7.2017 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 29.07.2017, 00:00 | 29.07.2017, 00:00 | doma.cz

Sobota, 29.7.2017 podle horoskopu.

Beran 

Pociťujete potřebu věnovat se i svému nitru a duchovním myšlenkám. Zůstaňte večer sedět pod hvězdami a dopřejte osvěžení také své psychice. Letní noci přejí nejenom milostným aktivitám, ale rovněž hlubším úvahám, které mohou být nečekaně osvěžující.

 

Býk
V lásce i rodinném soužití to může zaskřípat. Máte ale dostatek energie nejenom na výměnu názorů, ale též na diplomatické řešení všech neshod. Zvládnete i finance, péči o domov a přípravu dovolené. Jste zkrátka nezmar, kterého hned tak něco neudolá.

 

Blíženci
Jste připraveni sklízet zasloužený úspěch? Vychutnejte si ho, nedostali jste nic zadarmo. Nebuďte zbytečně skromní a uvědomte si, že pochvala za vaši práci je zasloužená. Zároveň zůstaňte ve střehu a dejte si dobrý pozor na závistivce ve svém okolí.


Rak
Může vás zaskočit nečekaná reakce na vámi vyřčená slova anebo činy. Neberte to jako útok na svou osobu, ale vezměte to jako cennou lekci. Naučte se pracovat s takovými situacemi. Do budoucna se jim buď vyhnete anebo z nich vyplujete bez ztráty cti.


NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Lev
Nebuďte překvapeni, jestliže najednou dostanete nápad, který jste nikdy předtím neměli anebo přijde objevná myšlenka, která rozvíří zajetý styl vašeho života. Nebraňte se jim, jsou tady proto, aby vás naučily jinému pohledu na svět i na svůj život.

 

Panna
Kudy chodíte, tudy přemýšlíte, co by se dalo ve vašem životě změnit a kudy do něj vpustit nový vítr. I když je k tomu vhodný čas, v euforii byste mohli spálit i ty mosty, které jsou zatím pevné a stabilní. Každý krok proto pečlivě dopředu zvažujte.

 

Váhy
Okolí vám momentálně vyčítá, že jste k jisté osobě příliš tolerantní. Mají pravdu. Neměli byste dávat své velkorysosti tak volný průchod. Někteří lidé si to nezaslouží. Každý by měl překonávat překážky a získávat tak zkušenosti i poučení z chyb.

 

Štír
Planety toho tento měsíc na vás opravdu nakládají hodně. Není divu, že jste myšlenkami někde hodně daleko a to hned ve dvojím významu. Procházíte se exotickými krajinami a relaxujete. Zároveň se těšíte další období roku, která přinesou více klidu.

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ
Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec
Pokoušíte se začít svůj život jinak, postavit ho na nových základech. Zachovejte si přitom své představy, ale buďte také přizpůsobiví a učte se novým věcem. I když to nebude jednoduché, nenechte se odradit prvotními nesnázemi a jděte si za svým.

 

Kozoroh
I když vám finanční situace umožňuje o něco menší rozlet, než v minulém měsíci, můžete si dovolit investovat do něčeho, co vám udělá radost. Nenechte si do toho od nikoho mluvit, tentokrát je opravdu třeba, abyste toto rozhodnutí udělali vy sami.

 

Vodnář
Klidně vyslechněte žádosti vašich blízkých, abyste se s nimi pustili do zkrášlování svého bydlení. Kreativity máte na rozdávání a ještě se u toho pobavíte. Váš domov si zaslouží nový kabát a vaše rodina si zaslouží zase vaši pozornost. Schází jí.

 

Ryby
Napjaté rodinné vztahy vás trápí více, než by se zdálo. Děláte si hlavu s tím, jak vše srovnat. To nemusíte, jakmile se Venuše umoudří, bude zase lépe. A nejen ve vztazích, ale i po finanční stránce. Můžete se dnes těšit na srpen, vše si vynahradíte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře