Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 5.8.2017 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 05.08.2017, 00:00 | 05.08.2017, 00:00 | doma.cz

Sobota, 5.8.2017 podle horoskopu.

Beran 

Pokuste se dnes trochu ubrat plyn. Když si něco zamanete, musí být po vašem. Právě teď máte ale sklony k prosazování svých názorů a plánů za každou cenu. Zkuste nechat mluvit i ostatní lidi. Připusťte, že správné argumenty nemusíte mít jenom vy.


Býk
Nedivte se, pokud třeba při sobotním nákupu narazíte na dávného kamaráda nebo spolužáka. Osoby z minulosti mohou tento měsíc hrát ve vašem životě opravdu důležitou roli. Například byste díky jejich přičinění mohli rozmnožit své finanční prostředky.

 

Blíženci
Snažíte se o víkendu odreagovat manuální prací a jste tak trochu za nešiku? Rodina se baví na váš účet? Nevysvětlujte jim, že za to mohou planetární vlivy. Smáli by se. Radši je požádejte, aby vám tedy předvedli, jak umí zvládnout vaši práci lépe.


Rak
Raci, hurá na výlet! A nemusí to být nikam daleko. Merkur říká, že se vám bude nejvíce líbit v nejbližším okolí. Proto si vytipujte cíl, který bude zajímavý jak pro vás, tak pro ty, které hodláte vzít s sebou a vyrazte si užívat druhé poloviny léta.

 

SRPNOVÝ TAROT!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!


Lev
Hvězdy vybízí k aktivnímu odpočinku, zejména prostřednictvím různých druhů sportu. Nejenom, že to udělá dobře vašemu pohybovému aparátu, ale také můžete dosáhnout obdivuhodných výkonů. Překvapíte nejenom své okolí, ale i sami sebe. To stojí za to!

 

Panna
Dnes se můžete seznámit s někým, o kom už dlouho sníte. Planety pro vás připravily ideální konstelaci a radí vám, abyste při seznamování zachovali přirozenost. Hrát si na ředitele zeměkoule by teď bylo cestou k jistému fiasku. A to přece nechcete.

 

Váhy
Vaše tělo si žádá důkladný relax. Vezměte si na záda batoh a vyrazte na celý den do přírody. Poslouchejte zpěv ptáků, dívejte se do zeleně a vypusťte z hlavy všechny starosti. Po dni, stráveném v lese nebo na horách se budete cítit jako znovuzrození.


Štír
Dnes vás čeká příjemný den s rodinou nebo přáteli. Nespíš vás někdo požádá o radu, počítejte s tím. Důležité je zůstat objektivní a nezaujatí. Merkur vám s tím pomůže, vaše posouzení situace bude perfektní. Dokážete pomoci vyřešit i tvrdý oříšek.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Pokud vyhlížíte novou lásku, neměli byste se vyhýbat zábavě. Právě při různých společenských akcích ji totiž můžete potkat. Sobotní večer je k tomu jako stvořený. Hoďte se do gala, nabruste si svůj pověstný ostrovtip a vyrazte na ta správná místa.


Kozoroh
Co máte v plánu na sobotu? Cestování je teď skvělým prostředkem, jak se odreagovat. Můžete při něm totiž potkat výjimečné lidi, se kterými si budete skvěle rozumět. Poohlédněte se tedy po nějakém skutečně zajímavém cíli a vyrazte. Šťastnou cestu!

 

Vodnář
Domov je teď trošku taková Popelka. Vaše zájmy se totiž aktuálně zaměřují spíše na váš osobní rozvoj a rozšíření obzorů. Navíc pociťujete touhu osvobodit se od všedních povinností a stereotypu. Chcete pro sebe získat více svobody a nezávislosti.

 

Ryby
Sobotu byste měli strávit venku a užívat si sluníčka. Je to nejlepší lék na vaše vnitřní napětí, kterým vás Mars tak štědře zásobuje. A pusťte se klidně do nějaké kreativní činnosti, to také pomáhá. Zkrátka a dobře si udělejte příjemně léčivý den.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře