Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 12.8.2017 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 12.08.2017, 00:00 | 12.08.2017, 00:00 | doma.cz

Sobota, 12.8.2017 podle horoskopu.

Beran
Ano, je víkend a jste nastartovaní na skvělý letní výlet. Ale budit celou rodinu o půl šesté ráno je přece jenom úlet. Ostatní nemají tolik energie, kolik planety poskytují vám. Přebytek sil si vybijte třeba tím, že ostatním připravíte fajn snídani.

 

Býk
Jestliže na konci týdne cítíte únavu, není divu. Hektické období může svým tempem převálcovat i nezmary, jako jste právě teď vy, milí Býci. Dovolte sami sobě strávit den lenošením. Nikam se nežeňte. Udělejte si pohodlí a dělejte jen to, co vás baví.

 

Blíženci
Věnujte víkend tomu, čemu se říká duševní hygiena. Tu na rozdíl od té tělesné často zanedbáváte. A hlavně teď se ukazuje, že ji vaše tělo skutečně potřebuje. Mohla by vám pomoci jóga, kvalitní četba i sport. A samozřejmě pobyt na čerstvém vzduchu.

 

Rak
Finance vám neschází, jste dostatečně kreativní a tak máte chuť vylepšovat domácnost. Klidně si s rodinou promyslete, co byste rádi změnili a jděte do toho. Navržené změny budou jistě k lepšímu. Vaše hnízdečko teď začne dostávat ten pravý šmrnc.

 

MĚSÍČNÍHOROSKOP NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to nyní!

 

Lev
Víkend vás zastihne v naprosto dokonalé kondici i náladě. Můžete ji využít na zvelebování domova, sportování anebo na pořádnou pěší túru. Léto vrcholí a krajina je kouzelná. Užijte si jí proto ještě dříve, než do ní naplno vtrhne barevný podzim.

 

Panna
Práce vám jde od ruky, takže budete mít chuť o víkendu pracovat na vylepšení vašeho domova. Popusťte uzdu fantazii, máte vkus a tak se nemusíte bát, že výsledek dopadne katastrofou. Své dílo si nechte pro jistotu průběžně kontrolovat nejbližšími.

 

Váhy
Na vaše napjaté nervy je nejlepším lékem celodenní pobyt v přírodě. Ideálně v lese, kde kromě větru ve větvích, zpěvu ptáků a případného zurčení potůčku neuslyšíte vůbec nic jiného. Klidně jen tak poseďte a dívejte se do zeleně. Je to k nezaplacení.


Štír
Pokud jste se rozhodli strávit víkend s rodinou, je téměř zaručeno, že se opravdu vydaří. Klid a pohoda ve společnost vašich drahých přispěje ke skvělé regeneraci po náročném týdnu. Naberete síly duševní i fyzické a ohromně se vám zlepší nálada.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec
S největší pravděpodobností si vaše plány o víkendu něco změní. Nebude to žádná špatná událost, spíše nutnost se podřídit aktuální situaci. Například zajet přivítat nově narozený přírůstek do rodiny příbuzných anebo odvézt dědečka na akční nákup.

 

Kozoroh
Můžete si o víkendu sednout nad plány svého podnikání. Budete mít skvělé nápady a také nebudete ani na chvíli pochybovat, jak vše nejlépe zorganizovat. V tomto období máte totiž šanci na expanzi. Nepromeškejte svou příležitost a plánujte do budoucna.

 

Vodnář
Ve volnu vyrazte někam na výstavu nebo přednášku. Uspokojíte tím svůj současný hlad po nových vědomostech a poznávání cizích filozofií. Můžete tam potkat i někoho, kdo sdílí vaše zájmy. Získáte tak skvělého parťáka pro obcházení podobných akcí.

 

Ryby
Jestli se cítíte sami, můžete svému štěstí vykročit vstříc. Planety říkají, že se blízko vás pohybuje někdo, kdo je schopen vás udělat šťastnými. A nemuselo by to být nic krátkodobého, naopak můžete najít někoho na celý život. Poslouchejte své srdce.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře