Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 19.8.2017 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 19.08.2017, 00:00 | 19.08.2017, 00:00 | doma.cz

Sobota, 19.8.2017 podle hvězd.

Beran 

V tomto měsíci můžete zažít doma mnohé hektické dny. Vaše zodpovědnost vůči rodině se zvyšuje a nejste spokojeni s tím, že jen přemýšlíte o tom, co byste pro ni chtěli udělat. Je to pro vás frustrující. Chcete být aktivní a uvádět události do chodu.


Býk
Pokud jste se pustili do práce okolo domácnosti se členy své rodiny, může se stát, že při první menší neshodě spustíte příval emotivních vyjádření. Je ve vás nashromážděná frustrace z okolního světa, nevylévejte si ji však na těch, které máte rádi.


Blížen
Konečně je víkend a vy si můžete udělat program, jaký budete chtít. Odvažte se a klidně udělejte něco, co ostatní překvapí. Třeba si zaplaťte tandemový seskok padákem anebo se zúčastněte turnaje v ping-pongu. Hlavní je, abyste se hezky odreagovali.


Rak
Fyzicky byste se teď měli cítit velmi dobře. Nyní je také vhodný čas na to, abyste popřemýšleli o změnách ve vašem vzhledu nebo životním stylu. Můžete zauvažovat nad změnou stravovacích návyků, zlepšením kondice anebo celkovým vylepšením své vizáže.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev
Odvážně prosazujte své potřeby a zájmy ve všech oblastech života. Kromě osobního kouzla pro vás pracuje také síla slov, která umíte používat s mimořádnou obratností. Dosáhnete jimi to, co chcete anebo aspoň výrazně podpoříte své cíle. Buďte přímí!


Panna
Penízky se k vám kutálí, aniž byste se museli nějak moc snažit. Tohoto příznivého období můžete využít k vylepšení domácnosti, zvýšení vzdělání například absolvováním intenzivního letního jazykového kurzu nebo se jen tak bavit někde na dovolené.


Váhy
Uvolnění emočních břemen může být nesmírně osvobozující. Pokud se to nedaří, je dobré se jimi aspoň nějaký čas nezabývat. Neustálým probíráním problémy stejně nevyřešíte. O víkendu si proto dejte závazek, že se budete věnovat jen rodině a odpočinku.

 

Štír
Nejspíš dostanete nabídku investice. Zvažujete, co s ní. Snažíte se dozvědět všechny informace o výhodách i nevýhodách, kladech i rizicích. Opravdu neradi byste přišli o své úspory a zároveň se nechcete připravit o velkou šanci k rozmnožení financí.


NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Střelec
Ti z vás, kteří si chtějí rozšířit vzdělání, mají nyní spoustu skvělých možností. A také velkou motivaci, kterou je zvýšení platu i prestiže. Nikdy není pozdě na to, abyste s něčím začali. O vědomosti, které získáte, vás už nikdy nikdo nepřipraví!

 

Kozoroh
Jste ochotní prozkoumat všechna tajemství života. Přinese vám to hlubší porozumění mnoha událostem i dějům a také sklony k tomu, abyste se ponořili pod povrch věcí. Jednoduše se chcete dostat až na dno problémů a to nejen vlastních, ale i globálních.


Vodnář
Zatoužíte po harmonii a klidu, takže se dnes nebudete s nikým o nic přít. A ani prosazovat své názory za každou cenu. Pokud budete muset něco s někým řešit, zvládnete to v klidu a jednání bude ve výsledku přínosné a úspěšné. Je tak dál, Vodnáři!


Ryby
Máte dostatek odvahy pro změny a řešení všeho, co se nyní objevuje. To je skvělé a posílí vám to sebedůvěru. Ve svém náhle se vynořivším elánu nezapomínejte, že vrhat se do věcí bez rozmyšlení může přinést problémy. Kroťte proto svou impulzivnost.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře