Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 2.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 02.09.2017, 00:00 | 02.09.2017, 00:00 | doma.cz

Sobota, 2.9.2017 podle hvězd.

Beran
Váš pocit zodpovědnosti je dnes silnější než obvykle. Snažíte se najít cesty, jak zlepšit mnoho oblastí vašeho života. Přemýšlíte, kde děláte chybu a jak ji napravit. Myslíte přitom i na své blízké a přátele a nevynecháváte ani oblast zaměstnání.

 

Býk
Začíná babí léto. I to je přece nádherné, tak není důvod, abyste seděli doma. Vydejte se nacházet krásy zvolna přicházejícího podzimu a nechte na sebe působit onu zvláštní nostalgii tohoto ročního období. Udělá vám to určitě dobře na těle i na duši.


Blíženci
Dnešek vás naučí být opravdovější v prožívání všech situací a emocí. A také tomu, abyste byli upřímnější i sami k sobě. To znamená jednat zásadně podle svého srdce a ne jenom reagovat na ostatní lidi a měnící se okolnosti ve vašem životě a okolo vás.


Rak
Od rána máte dobrou náladu a těšíte se, že sobotu prožijete se svými blízkými. Pokud ještě vlastní rodinu nemáte, je vhodný den na to, abyste navštívili příbuzné nebo své rodiče. A velice rádi vás uvidí i přátele. Jednoduše: bavte se s ostatními!

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Hodně pracujete a zbývá vám málo času na vaše blízké. Měli byste jim to dnes vynahradit. Bude pro ně velmi hezké, pokud s nimi strávíte volný den nebo celý víkend. Užívejte si nerušeně společné chvíle, které budou i pro vás vzpruhou a osvěžením.

 

Panna
Setkáte se s někým, kdo vnese do vašeho života radost a pohodu. Může to být kdokoliv, nemusí jít jen o někoho, koho už znáte. Buďte vděční za taková setkání a nebraňte se jim. Obohatí váš život a mohou vám nabídnout nové, netradiční druhy poznání.

 

Váhy
Tento víkend byste měli strávit co nejvíce venku. Máte v sobě jakousi nervozitu a vnitřní neklid. Provětrejte se v přírodě, zeleň vám udělá dobře na duši i na těle. Ne nadarmo tuto metodu relaxace doporučují i sami terapeuti a chválí její výsledky.

 

Štír
Klíčem k vašemu vnitřnímu štěstí a spokojenosti je, abyste věci dělali proto, že chcete jiným udělat radost. Neočekávejte od svých blízkých automaticky pochvalu či odměnu. Vyzkoušejte si tento nový přistup třeba zrovna dnes, sobota je k tomu ideální.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Jestliže se věci v těchto dnech nevyvíjejí podle vašich představ, klaďte za to vinu planetám jen zčásti. Velmi se na vaší nespokojenosti a neúspěších podílí i vaše pasivita a určitá rezignovanost. To byste si měli uvědomit a zkusit s tím něco udělat.

 

Kozoroh
Jste od přírody skvělí posluchači. Navíc máte mimořádnou trpělivost, takže dokážete naslouchat jiným lidem opravdu dlouho. Trénujete si tím zároveň empatii, jste schopni lidem dobře porozumět. Využijte toho i při víkendovém setkání s příbuznými.

 

Vodnář
Pokud se dnes dostanete s někým do konfliktu, nechte druhou stranu, aby řekla, co říct chce. Vzájemné dohadování a překřikování nikam nevede. Zařiďte však, abyste dostali také slovo a mohli říct svůj názor. Jedině tak je to dialog a ne obviňování.

 

Ryby
Žádná kaše není tak horká, jak se uvaří. Znáte to ze své zkušenosti a proto v tomto duchu uklidněte i osobu, která si k vám dnes přijde pro radu. Ocitnete se v roli někoho, kdo bude muset pomoci hledat východiska ze situace, která nevypadá jednoduše.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře