Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 9.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 09.09.2017, 00:00 | 09.09.2017, 00:00 | doma.cz

Sobota, 9.9.2017 podle hvězd.

Beran
Jste laskaví a obětaví, ale nedovolte, aby toho někdo zneužíval. Dnes se o to může někdo pokusit a myslet si, že se stanete doslova loutkou v jeho rukou. Rozlišujte proto, kdy druzí vaši pomoc potřebují a kdy ji chtějí jen využít ve svůj prospěch.


Býk
Dnešní den je skvělý pro setkání s přáteli. Zdá se, že se k vám jejich prostřednictvím dostanou novinky, které vás překvapí a vy sami jim řeknete věci, o kterých dosud neměli ani tušení. Příjemný rozhovor po dlouhé době vás všechny něčím obohatí.

 

Blíženci
Váš život je dynamický a temperamentní a proto i způsob vašeho odpočinku tomu odpovídá. Pokud se cítíte po týdnu unavení, zvolte aktivní relax. Zajděte si zaplavat, zahrát bowling anebo se zkuste projet na čtyřkolkách. Skvěle tak dobijete energii.

 

Rak
Dnes se můžete doslova vyžívat v pracích, týkajících se organizace a příprav. Využijte toho při plánování výletu, mimosezónní dovolené, stěhování nebo úprav vašeho domácího hnízdečka. Vaše plány nebudou mít chybu, u vaší rodiny se setkají s nadšením.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ZÁŘÍ!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!

 

Lev
V tomto období máte energie a hlavně dobré nálady na rozdávání a proto si vychutnáváte každý den. Navíc, pokud jde o volnou sobotu. Vyrazte někam ven, abyste na dlouhém pěším výletě nejenom vybili přebytek sil, ale také se pokochali krásou přírody.


Panna
Jste rádi, pokud můžete nechat město za zády a užívat si přírodu. Je jedno, jestli máte chatu či chalupu anebo vyrazíte do útulného penzionu. S chutí tímto způsobem dobíjíte baterie. Využijte i tento víkend k tomu, abyste si odpočinuli dle své chuti.

 

Váhy
V sobotu se u vás projeví touha po klidném chodu událostí a harmonii nejenom vnější, ale i vnitřní. Možná si vezmete nějaké filozofické dílo a odeberete se stranou od ruchu domácnosti. To není vůbec na škodu, získáte vnitřní pokoj a potřebný nadhled.

 

Štír
Abyste se mohli výrazně posunovat vpřed, je nutné, abyste v září věnovali zvýšenou pozornost detailům. Ani dnes je neztrácejte ze zřetele. Pečlivost při plnění úkolů je velmi důležitá. Stejně, jako například kontrola všech součástí smluv a dohod.

 

Aplikace zdarma: Hodíme se k sobě? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!
 

Střelec
Kvůli vlivu planet, které roztáčí kolotoč pracovních povinností závratným tempem, se cítíte unavení. Nemáte čas ani náladu ještě o víkendu pracovat, byť se to týká kutilských prací v domácnosti. Dostanete se proto zřejmě do sporu se svými blízkými.


Kozoroh
Zkuste se dnes vyvarovat toho, abyste analyzovali každé tvrzení, které uslyšíte, ať už ho pronese kdokoliv. Poslední dobou k tomu máte sklony. Přebíráte věci zprava doleva, pak zase naopak a dáváte jim zcela jiný význam, než jaký ve skutečnosti mají.

 

Vodnář
Planety vám připravují nepříjemnou, explozivní domácí atmosféru. Vy a vaši blízcí máte zcela rozdílné pohledy na mnoho věcí a nikdo z vás není schopen ustoupit ze svého názoru. V sobotu jste doma všichni společně, tak se připravte na pořádnou smršť.


Ryby
Únava a rozladěnost, to jsou slova, kterými by se dal snadno charakterizovat stav vašeho těla a mysli v sobotu. Máte za sebou náročný týden a je vám jasné, že ten další nebude o moc lepší. Proto na sebe buďte hodní a udělejte si nějaký hezký program.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře