Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 23.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 23.09.2017, 00:00 | 23.09.2017, 00:00 | doma.cz

Sobota, 23.9.2017 podle hvězd.

Beran
Jestli se toužíte dostat do povědomí někoho, kdo se vám líbí, dnes máte zelenou. Klíčem k úspěchu je přirozenost a milé vystupování. Na váš vysněný protějšek to zapůsobí víc, než kdybyste se tvářili přehnaně sebevědomě a hráli si na něco, co nejste.

 

Býk
Doma může opět zavládnout napětí. Stává se to v tomto měsíci poměrně často. Situaci totiž ovládá Venuše, která vnáší do atmosféry určité komplikace a nesoulad. Můžete to zkusit řešit snahami o vytvoření harmonie anebo útěkem do svého soukromí.

 

Blíženci
Dopřejte si opravdu důkladný relax. Vydejte se s batohem na zádech do přírody. Dívejte se kolem sebe a těšte se pohledem na přírodu, zvolna se chystající k zimnímu spánku. Jako balzám na duši bude působit i zpěv ptáků. Vypustíte tak z hlavy starosti.

 

Rak
Nesnášíte tzv. zatuchlý vzduch a nudu. Proto vymýšlíte zajímavý program na celý víkend a napadá vás spousta skvělých aktivit. Nezapomeňte do nich zařadit i ty nejmladší členy rodiny a uvidíte, že všechny vaše plány přijmou s opravdovým nadšením.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev
Branou k úspěchu je pro vás aktivita a sebejistota. Jak se říká, skromnost stranou! Tento přístup vám pomůže i k finanční prosperitě. Dnes se vám rovněž může dostat kladné odpovědi z místa, kam jste se v nějaké záležitosti před časem obrátili.


Panna
Jednou z příjemných možností, jak strávit víkend, je odreagovat se fyzickou prací. Můžete se pustit do oprav domácnosti nebo práce na zahradě. Ale možná někde potřebují dobrovolníky. Udělali byste něco nejen pro své tělo, ale také pro dobrý pocit.


Váhy
Dnešní den vám může přinést setkání s někým z vaší minulosti, například spolužákem, kolegou nebo kamarádem z dětství. Bude to zajímavé setkání a navíc se můžete dozvědět věci, které můžete využít ke svému rozvoji. Například můžete získat nové místo.


Štír
Neměli byste zapomínat, že nic netrvá věčně a všechna znamení zvěrokruhu musí projít během roku lepšími i horšími obdobími. Vy jste teď na slunečné straně a daří se vám. Udělejte si ale finanční rezervy na horší časy a začněte s tím třeba hned.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec
Nedělejte vědu z malého vtipu, který si někdo udělal na váš účet. Proč se zlobíte? Přece jste pověstní tím, že si umíte udělat legraci i sami ze sebe, tak to dovolte i ostatním. Neubude vás a nebylo to myšleno ve zlém. To jste vážně tak vztahovační?


Kozoroh
I když možná dnes nezaznamenáte takové změny, jaké byste si přáli a očekávali, stereotyp vás tedy nečeká. Budou přicházet dílčí drobnosti jedna za druhou a nakonec bude úterý dost akčním dnem. Pozor si však dejte na to, ať věci dotahujete do konce.


Vodnář
Sobotu byste mohli strávit venku, pokud ještě svítí sluníčko a užívejte si hezkého počasí. Zavírat se doma a nimrat se ve svých splínech ničemu neprospívá. Venku uvolníte vnitřní napětí a zkuste se pustit i do nějaké kreativní činnosti. Pomáhá to.


Ryby
Pokud nemáte ještě na dnešek plány, co takhle vyjet na výlet dejme tomu vlakem? Cestování vás přivede na jiné myšlenky a můžete také potkat lidi, se kterými si příjemně popovídáte. Nové tváře aspoň jeden den v týdnu jsou vítány a poslouží jako lék.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře