Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 30.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 30.09.2017, 00:00 | 30.09.2017, 00:00 | doma.cz

Sobota, 30.9.2017 podle hvězd.

Beran 

Tak co budete dělat o víkendu? Zvelebovat domov, pracovat na zahradě, sportovat nebo vyrazíte na výlet? Na vše máte dostatek sil, sobota vás zastihla v dokonalé kondici a skvělá je i vaše nálada. To se dá jistě využít efektivním i příjemným způsobem.

 

Býk
Nachystejte dnes snídani pro celou rodinu a choďte doma po špičkách, abyste jim dopřáli co nejvíce spánku. Jindy to dělají oni pro vás, tak proč jim to tentokrát neoplatit? A během dne jim pak věnujte co nejvíce péče a pozornosti, zaslouží si to.


Blíženci
Zavládne poklidná sobota. Je sice možné, že někdo z vašich nejbližších bude chtít řešit méně příjemná témata, ale tentokrát vás to nevyvede z míry. Nebudete se rozčilovat, zvyšovat hlas ani nebudete ironičtí. Dokonce se nad názory druhých zamyslíte.


Rak
Dnes může přijít telefonát, který přinese důležitou informaci. Zkuste ji využít ve svůj prospěch. Ostatně, tohle umíte na jedničku. Informace třídíte na důležité a nedůležité a pak je předáváte tam, kam se mají dostat. Práce s nimi vám jde skvěle.


ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev
Původní plány na víkend vám nejspíš něco zhatí. Nečekejte katastrofy, půjde nejspíš o běžné pracovní záležitosti, pomoc kamarádům nebo nutnost navštívit zubní pohotovost. Poslední možnost není příjemná, ale stávají se opravdu mnohem horší věci!

 

Panna
O víkendu se věnujte občerstvení vaší mysli. Vyladěná psychika je nutná pro dobré fungování organismu. Stres je příčinou mnoha zdravotních problémů. Čtěte, lehce sportujte anebo jděte na dlouhou procházku přírodou. Budete se cítit jako znovuzrození.

 

Váhy
Dnes na vás může dopadnout únava z celotýdenního pracovního zápřahu. I když jste pracanti a často vás okolí považuje za neúnavné tahouny, nemůžete vydržet bez odpočinku dlouho. Naordinujte si proto tentokrát pohodový a klidný den. Skvělá terapie, ne?


Štír
Balzámem na vaše nervy je pobyt v přírodě. Zkuste si vyjít na celodenní výlet a toulejte se podzimní krajinou. Je stejně krásná, jako v kterékoliv jiné roční období. Užijte si jejího specifického kouzla a nechte ho na sebe působit. Jistě pookřejete.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Využijte toho, že máte dnes skvělou intuici a nápady. Popřemýšlejte nad plány svého podnikání. Nebudete se muset ani dlouze zamýšlet nad organizací, vše přijde tak nějak samo. Můžete snadno expandovat. Byla by chyba takovou příležitost promeškat!

 

Kozoroh
O víkendu si vyjděte na výstavu nebo přednášku či podobnou akci. Doplníte si mezery ve vědomostech a dozvíte se něco nového. I když nevezmete s sebou rodinu nebo partnera, můžete se seznámit s lidmi stejného smýšlení a navázat zajímavá přátelství.


Vodnář
Netvařte se tak kysele a usmívejte se. Platí to pro všechny, ale pro nezadané z jednoho důležitého důvodu: nedaleko od vás existuje člověk, který je schopný zahnat chmury z vaší duše a vykouzlit na vaší tváři úsměv. Mohlo by jít o dlouhodobý vztah!

 

Ryby
Rádi byste vylepšili domácnost. Zatím můžete jen plánovat, protože s penězi musíte tento měsíc šetřit. Ale sedněte si s rodinou a napište a namalujte si vše, na co společně přijdete. Bude se to hodit v dalších měsících. Vaše hnízdečko bude ukázkové!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře