Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 7.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 07.10.2017, 00:00 | 07.10.2017, 00:00 | doma.cz

Sobota, 7.10.2017 podle hvězd.

Beran
Pokud se rozhodnete pustit o víkendu do prací v domácnosti anebo okolo domu se členy své rodiny, můžete si být téměř jistí, že to skončí prudkou výměnou názorů. Buď se pusťte do práce sami, nebo požádejte přátele, aby vám tentokrát pomohli oni.


Býk
Podnikatelům v tomto období dopřává zvýšený úspěch Venuše a to hlavně tehdy, pokud pracujete s většími skupinami lidí. Snažte se proto tohoto příznivého času využít i dnes a naplánujte si akce, jako jsou vzdělávací kurzy, semináře nebo třeba zájezd.

 

Blíženci
Dnes zavládne doslova idyla a můžete tak se členy rodiny naplánovat skvělý víkendový program. Nehrozí nebezpečí, že byste se přitom pohádali anebo nedošli ke kompromisu. Využijte tohoto mimořádného období pro utužování vašich vzájemných vztahů.


Rak
Pokud jste si nedomluvili žádný program, můžete sobotu věnovat sebevzdělávání. Nebudete aspoň sedět a zaobírat se svými bolístkami, ale volný den využijete plodným způsobem. Nikdy není pozdě na získávání vědomostí. Otevřete třeba učebnici angličtiny.


TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Lev
I když se vám v tomto období daří prakticky všechno, na co sáhnete, nezapomínejte na skromnost. Pokud se někomu právě nedaří v práci tak, jako vám, nemusíte jej hned zaplavit vlnou kritiky. Stačí klidné poukázání na nedostatek. Je to efektivnější!


Panna
V prosazování svých potřeb a zájmů jste velmi odvážní. Dnes zjistíte, že budete muset zabojovat také za své blízké, kteří nemají dostatek průbojnosti. Umíte používat slova dost obratně, takže celkem snadno dosáhnete toho, co od své mise očekáváte.


Váhy
Víkend je tady! Nemusíte vstávat do práce a můžete si udělat program, jaký chcete. Je to jen na vás, do čeho se pustíte. Můžete vykoupat psa, jít do posilovny anebo třeba zůstat ležet v posteli. Důležité však je, abyste si přitom pořádně odpočinuli.


Štír
Zatoužíte po klidu a harmonii. Nebudete proto dnes s nikým nic řešit, jen si budete vychutnávat zasloužený odpočinek. Pokud za vámi přece jenom někdo s něčím přijde, vše vyřídíte v klidu a rychle. Jednání bude přitom přínosné, přinese dobrý výsledek.


APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!


Střelec

Zkuste se dnes nezabývat chmurnými myšlenkami, které s sebou poslední dny neustále vláčíte všude, kam se pohnete. Věčným přemítáním a probíráním se problémy stejně nevyřeší. Naopak vám pomůže, když si od nich pořádně odpočinete. Získáte nadhled!

 

Kozoroh
Pustíte se doma do něčeho, k čemu se už dlouho chystáte. Plánovali jste si to už během týdne a teď je čas rodině ukázat, že vás neprávem podceňují. Kdyby se stalo, že jste přece jenom přecenili své schopnosti, berte to s nadhledem. Jako ostatní!


Vodnář
V tomto období jsou pro vás hodně důležité rodinné vazby a samozřejmě se to týká i širší rodiny. Pokud se vám ozve někdo z příbuzných, že by rád o víkendu dorazil na návštěvu, pozvěte ho k vám a snažte se být co nejvlídnější. Nedá vám to moc práce.

 

Ryby
V poslední době nacházíte velké potěšení v komunikaci. Problém je, že ostatní z toho podobně velkou radost už nemají. Moc rádi se totiž posloucháte a prakticky nikoho jiného nepustíte ke slovu. Zkuste svůj monolog při odpolední návštěvě zredukovat!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře