Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 4.11.2017 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 04.11.2017, 00:00 | 04.11.2017, 00:00 | doma.cz

Sobota, 4.11.2017 podle hvězd.

Beran
Dnešní úplněk si posvítí na váš finanční sektor. Můžete uvidět příležitosti, které jste dosud přehlíželi. A také dostat zajímavé nápady, ty pro změnu slibují získání určitých výhod. Soustřeďte se proto na svou intuici a zvažujte vše, co vás napadne.

 

Býk
Úplněk otevře téma vaší osoby, vašich myšlenek, plánů i pocitů. Zkrátka se dotkne toho nejniternějšího ve vás a přinutí vás podívat se na vaše soukromé plány realisticky. A také si případně stanovit nové. Posílí i vaše osobní charisma a empatii.

 

Blíženci
Svit úplňku ozáří věci, které existují, ale byly drženy dlouho mimo pozornost. Ty se v období do následujícího úplňku mohou dožadovat řešení. Nebraňte se tomu! Co vyřešíte teď, nebudete s sebou vláčet dál. Přinese vám to konečně pocit pořádné úlevy.

 

Rak
Měli byste vyrazit mezi lidi. Podle energií dnešního úplňku byste mohli potkat někoho, s kým si padnete do noty. Mohlo by to znamenat počátek dlouhodobého přátelství nebo kvalitního vztahu. Přesto buďte raději opatrní a nenechte se lacino zblbnout.


MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Úplněk zahájí období, kdy můžete dosáhnout výrazných změn k lepšímu ve své kariéře. Objeví se noví lidé, možnosti a okolnosti. Budete také velmi výrazní a nebude možné vás přehlédnout, což vám dopomůže k dalším výhodám. Můžete si hodně polepšit.

 

Panna
Pod vlivem úplňku může dojít k nějakému hodně zajímavému setkání. Otevře se pro vás také téma cest do větších dálek. Není ani vyloučeno, že se začnete zajímat o některou nevšední filozofii. Nesmí se to však stát únikem od řešení běžných problémů.

 

Váhy
Úplněk se svými paprsky zaměří na majetek, který sdílíte s někým dalším. Například s vaším partnerem. Také to, co patří jenom vám nebo jemu, bude na programu příští dny. A nejspíš budete řešit i nějaké téma ze sexuální oblasti. Připravte se na to!

 

Štír
Kulatý měsíc může způsobit, že nejen dnes, ale i v nadcházejícím období do příštího úplňku budete vehementně soutěžit o moc v partnerském vztahu i vztazích s klienty a obchodními partnery. Bude to tak trochu kdo s koho. Očekávejte zvýšené napětí.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Úplněk od vás bude vyžadovat, abyste se dobře zamysleli nad tím, nakolik vás naplňuje vaše současné zaměstnání. Bude po vás chtít, abyste se poohlédli po práci, která vás bude bavit a dá vám navíc pocit zvýšeného sebevědomí. Nevíte o nějaké takové?

 

Kozoroh
Úplněk vnese harmonii do vašeho milostného vztahu. Dnešek tak bude den plný vzájemné náklonnosti a vřelých citů. Ideální by bylo tento stav samozřejmě zachovat co nejdéle. Vyhnuli byste se spoustě emočních dramat. Ale i ta k životu zkrátka patří.

 

Vodnář
Dnešní úplněk posvítí na záležitosti, týkající se rodiny a domova. Může se objevit také téma koupě či prodeje domu nebo bytu. Do dalšího úplňku budou tyto věci otevřené a budou ovlivňovat váš život. Musíte je proto řešit, ať chcete nebo nechcete.

 

Ryby
Svit měsíce v úplňku vám ukáže, že bude třeba řešit některého z vašich sourozenců. A také jistý písemný materiál, jehož jste autorem nebo spoluautorem. Každopádně budete mít o emoce postaráno nejenom dnes, ale až do dalšího úplňku. Vy to zvládnete!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře