Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 9.12.2017 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 09.12.2017, 00:00 | 09.12.2017, 00:00 | doma.cz

Sobota, 9.12.2017 podle hvězd.

Beran
I když jste nyní plní elánu, pravděpodobně vám dnes bude dělat problémy reagovat na události pružně a hlavně adekvátně. Jste si jistí, že máte dostatečný příjem tekutin? Dodržování pitného režimu je důležité také v zimě! Nesmíte čekat na žízeň.

 

Býk
Dnes si nařiďte, že oceníte všechny půvaby života. A že se je pokusíte najít i tam, kde vás to předtím nenapadlo. Často jsou ty nejkouzelnější věci skryty ve velmi nenápadném obalu. Je to jako s Popelčinými oříšky. Tak se dobře dívejte a vnímejte!

 

Blíženci
Sobotu byste měli ideálně strávit něčím, co vám dovolí odvést myšlenky od práce a dalších starostí. Může to být manuální činnost, na kterou se budete muset soustředit anebo výlet s přáteli. Rodinné příslušníky vynechte, teď vám to spolu neladí.

 

Rak
Pokud dnes budete potřebovat řešit něco se svými ratolestmi, buďte diplomatičtí. Nikdo nepůjde s pravdou ven, když z vás má strach. Jestliže se nedokážete oprostit od přísného výrazu a rétoriky, odložte raději vážný rozhovor na jindy. Až dozraje čas!

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev
Nemohli jste se v tomto týdnu dočkat víkendu. Tak si ho pořádně užijte. Dnes nikam nepospíchejte, úkoly odložte a dopřejte tělu i mysli odpočinek. Dělejte to, co vás udělá šťastnými a co vás baví. Dobijte energii, naberte sílu. Budete ji potřebovat.

 

Panna
Zdravé mezilidské vztahy dělají dobře pohodě nejen psychické, ale i fyzické. Na to dnes pamatujte a podle toho se zařiďte, pokud budete muset trávit čas s blízkými nebo přáteli. Snažte se s nimi v dobrém přejít i složitější situace. Vy to dokážete!

 

Váhy
Sobotní pohodu si tentokrát nedejte od nikoho zkazit. Zvolna se laďte na vánoční náladu a pokud sami přímo nepečete, při pečení cukroví aspoň pomáhejte. Můžete si u toho broukat koledy a uvidíte, jak se najednou letos nebudete moct svátků dočkat!

 

Štír
Ode dneška vám planety přinášejí obrovský příliv energie. Uvolněte ho prací. Může být fyzická, například při předvánočním úklidu, ale také duševní. Vhodné je nyní plánování podnikatelských aktivit a pracovních projektů. Budete kreativní a úspěšní.

 

Aplikace zdarma: HODÍME SE K SOBĚ?
Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec
Dnes nezacházejte do extrémů v žádném směru. Klíčovým heslem dne je vyváženost. Dobrým příkladem nerovnováhy je, když nadměrně pečujete o tělo a duše hladoví. Pokud však sytíte jen duši, brzy zeslábnete a vaše tělo se unaví. To platí v každém směru!

 

Kozoroh
Každý, kdo si jde neochvějně za svými cíli, na své úsilí vyplýtvá spoustu energie. Děláte to v tomto období i vy. Proto je důležité, abyste v sobotu i v neděli odpočívali. Jedině tak si doplníte ztracenou energii. Její zdroje nejsou nevyčerpatelné.

 

Vodnář
Při všech předvánočních přípravách vás dnes mohou náhle zaskočit myšlenky na to, co jste měli v životě udělat jinak. Také co jste nedokázali a v čem jste chybovali. Nezabývejte se takovým bilancováním, není k němu důvod. Mnohé ještě můžete změnit.

 

Ryby
Dnes se zřejmě budete muset setkat se svými příbuznými, na které nemáte vůbec náladu. I když se lhát nemá, pro tentokrát v rámci péče o své zdraví udělejte výjimku. Pozdravte je a brzy se omluvte, že vám není dobře. A raději si pořádně odpočiňte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře