Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 30.12.2017 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 30.12.2017, 00:00 | 30.12.2017, 00:00 | doma.cz

Sobota, 30.12.2017 podle hvězd.

Beran
Nějaký člověk vám dnes může dát najevo, že jste mu lhostejní. Je to ale nejspíš jen póza, protože jste se nedávno dost pohádali a on se cítí uražený. Pokud to jde, zkuste se s ním usmířit, ať do nového roku nevstupujete s nevyřešenými záležitostmi.

 

Býk
Dnes možná budete muset poslouchat řeči o tom, co všechno se za končící rok doma plánovalo udělat, ale nakonec k tomu nedošlo. I když to nikdo neřekne, budete mít dojem, že je to vyčítáno vám a budete mít tendence se zuřivě bránit. Zachovejte klid!

 

Blíženci
Máte plno plánů a nevíte, se kterým začít dříve. Do všech se ale pustit nemůžete. Možná byste si mohli teď před koncem roku sednout a sepsat si je podle priority. Dopředu dejte ty nejdůležitější a zaměřte se na ně. K cíli směřujte nejlépe postupně.

 

Rak
Zřejmě dnes budete muset vyřešit něco důležitého ohledně mezilidských vztahů. Může jít o rodinu stejně, jako o přátele. Někdo vás požádá, abyste byli nestrannými soudci nějakého sporu anebo se budete vy snažit pročistit zhuštěnou atmosféru doma.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LEDEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev
Chystáte se na zítřejšího Silvestra a těšíte se, tak není divu, že jste myšlenkami u oslav. Planety varují před ztrátami z roztržitosti. Všechno si radši vždy dvakrát zkontrolujte, abyste nebyli nemile překvapeni. Chce to zkrátka zvýšenou opatrnost.

 

Panna
Rok je skoro na konci. Věci, které se v něm staly, už nezměníte. Neohlížejte se proto dnes zbytečně zpátky, raději se dívejte do budoucnosti. Pokud děláte nějaká předsevzetí, která byste v příštím roce chtěli naplnit, mějte na zřeteli své limity.

 

Váhy
Dopoledne budete pracovat skoro do roztrhání těla, nejspíš na přípravě zítřejší oslavy konce roku. Odpoledne pocítíte zřejmě odliv energie a potřebu ji znovu načerpat. Jak to uděláte, je na vás. Hlavní je to, abyste získali pocit znovuzískané síly.

 

Štír
Budete dnes neobyčejně pilní a všichni kolem vás vám budou skládat komplimenty. Pokud vás někdo požádá o pomoc, ochotně přiložíte ruku k dílu. Navíc se vám bude práce dařit a půjde vám velmi snadno od ruky. Dejte si však pozor na přepínání svých sil.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec
Před Silvestrem bývají pořádány různé zajímavé akce. Podívejte se, zda se dnes nějaká nekoná i u vás, například závod v běhu na lyžích anebo dětský karneval. Dá se na nich báječně pobavit a platí to jak pro dospělé, tak také pro děti. Co vy na to?

 

Kozoroh
Příští rok vám přinese šance a příležitosti na všech frontách. Je jen na vás, jestli je následně odmítnete, nebo přijmete. Pokud o svých plánech na další měsíce budete dnes s někým mluvit, dejte pozor, komu co říkáte. Ať nespláčete nad výdělkem.

 

Vodnář
Dnešek přináší stabilitu do vašich emocí i myšlenek. Vaše jednání bude přívětivé, ale nenecháte se od nikoho tahat za nos. Brzy si tak získáte pověst člověka, který je spravedlivý, férový a objektivní. Lidé si vás budou vážit a vy sami sebe také.

 

Ryby
Ve svém okolí máte zajímavé lidi, kteří dlouhodobě poutají vaši pozornost. Nejde o to, že byste se do nich zamilovali nebo byli předmětem vašich erotických fantazií, ale něco je na nich zajímavého. Zkuste se jim dnes přiblížit, třeba rozhovorem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře