Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 6.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 06.01.2018, 00:00 | 06.01.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota, 6.1.2018 podle hvězd.

Beran
Dnes vás podle všeho bude od rána pronásledovat nutkání k analyzování všeho, co kolem sebe uslyšíte. Máte k tomu teď sklony a ještě pár dnů mít zřejmě budete. A volný den vám k jejich rozvíjení jen nahrává. Jen pozor, ať si něco špatně nevyložíte.

 

Býk
Pokud můžete dnes být se svými blízkými, hodně si to užíváte. To je dobře. Snažte se proto pro ně vymyslet co nejpříjemnější program, aby pro ně společně strávený čas nebyl synonymem pro nudu, ale aby se na něj vždy těšili. Tak, jako se těšíte i vy.

 

Blíženci
Nacházíte se v období, kdy si užíváte každý den a nechcete si žádný zážitek nechat proklouznout mezi prsty. Protože máte dobré nálady na rozdávání a fyzické síly vám také neschází, mohli byste vyrazit na pořádnou túru ve společnosti vašich blízkých.

 

Rak
Pokud budete trávit sobotu ve společnosti členů své rodiny, připravte se na to, že každá zdánlivě banální situace může být rozbuškou poměrně velkého a hlavně hlasitého konfliktu. Předcházet jim můžete trpělivostí, tolerancí a nadhledem. Dokážete to?

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Lev
I když si jako královské znamení potrpíte na okázalost, v lednu zbrzděte své luxusní choutky. Postavení planet nahrává zbytečným finančním ztrátám a utrácení. Dnes si zajděte na oběd do běžné restaurace, nemusíte stále jíst ve vyhlášených podnicích.

 

Panna
Atmosféra ve vaší rodině je nyní neobyčejně hřejivá. Nemusíte tedy mít problémy s tím, abyste strávili celý víkend ve společnosti svých drahých. Dnes se jim věnujte a využijte příznivého postavení planet. Každá taková chvíle je zdrojem dobré energie.

 

Váhy
Sobota může být konečně dnem, kdy napětí posledních dnů poleví. Měli byste pozitivních energií využít na maximum a vyřešte věci, se kterými je třeba pohnout anebo si třeba jen tak vychutnejte ničím nerušený odpočinek. Docela dost ho potřebujete.

 

Štír
Pokud se dnes rozhodnete vzít své blízké na rodinný výlet do přírody, dopředu si naplánujte, kudy půjdete. Připravte si trasu, zjistěte, jaké jsou alternativy a nepouštějte se do improvizací. V tomto období je zvýšené riziko toho, že zabloudíte.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec
I o víkendu budete tentokrát dost přemýšlet o tom, jak dosáhnout výrazných změn k lepšímu ve vašem profesním životě. Klidně se hned dnes poraďte s někým z přátel nebo známých, kteří mají více zkušeností a pozorně naslouchejte, co vám říkají.

 

Kozoroh
Dejte dnes svým blízkým najevo, že jsou pro vás důležití. Jsou zdrojem vaší dobré nálady a čerpáte od nich optimismus a sebedůvěru. Mnohdy překonáte řadu problému jen díky jejich podpoře. Zaslouží si vaši vděčnost, tak jim ji bez rozpaků projevte.

 

Vodnář
Pokud byste dnes měli řešit nějaké zásadní věci, týkající se rodiny a domova, nepouštějte se do toho a vše odložte. Nemáte teď příliš jasný úsudek a správný náhled na věci, takže by mohlo dojít k omylům a následným hádkám. A to vy přece nechcete.

 

Ryby
V sobotu se podle všeho objeví nutnost řešit vaše sourozence nebo někoho jiného z rodiny. To s sebou ponese intenzivní emoce. V této souvislosti musíte odolat všem citovým vyděračům. Zároveň však neztrácejte empatii a buďte také dostatečně vstřícní.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře