Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 13.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 13.01.2018, 00:00 | 13.01.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota, 13.1.2018 podle hvězd.

Beran
Pokud podnikáte, můžete přicházet v tomto měsíci na spoustu dobrých nápadů. I dnes může nějaký přijít, je úplně jedno, že je sobota a máte volno. Právě ve chvílích, kdy se uvolníte, dáváte průchod své kreativitě, která se může nerušeně projevit.

 

Býk
Jste velmi odvážní a něčeho se hned tak nezaleknete ani při prosazování svých zájmů. Dnes zjistíte, že na tom není každý stejně a vrhnete se s elánem do boje za své blízké. Ti totiž v tomto umění zrovna nevynikají. Schází jim průbojnost a sebevědomí.

 

Blíženci
Konečně je tady víkend. Nemusíte vstávat do práce a program máte plně ve svých rukou. Je jen na vás, co budete chtít dělat a do čeho se pustíte. Klidně to může být i něco, co jste dlouho odkládali. Hlavně nezapomínejte na to, abyste si odpočinuli.

 

Rak
Klid a harmonie, to je to, po čem dnes budete toužit od rána. Nechcete s nikým nic řešit, jen si vychutnávat zasloužený odpočinek. Pokud po vás přece jen někdo něco bude chtít, budete s tím hotovi raz dva. Vyřešíte vše v klidu a neuvěřitelně rychle.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Nebudete si dnes ničím chtít kazit sobotní pohodu. Jediné, k čemu se dokážete nejspíš přinutit, jsou nutné práce, například vaření anebo nákup. A také drobné domácí opravy. Jinak jste rozhodnutí lenošit a třeba i pospávat. Tak si to pěkně užijte!

 

Panna
Opravdu nemáte rádi, pokud si něco naplánujete a musíte to měnit. Ale i to se stává. Není vyloučeno, že vás změna plánu potká právě dnes. Ať už to bude kvůli něčí rozmařilosti anebo kvůli nepříznivým okolnostem, nenechte si tím nějak zkazit sobotu.

 

Váhy
Tyto dny vynesou na světlo hloubavou stránku vaší osobnosti. Vaše okolí může dnes být vašimi projevy překvapeno. Nad věcmi totiž budete přemýšlet opravdu v hodně širokých souvislostech a hrozí, že se neubráníte ani patetickému tónu. To se stává.

 

Štír
V poslední době si užíváte, pokud můžete komunikovat ve zvýšené míře. Otázkou je, nakolik to těší také lidi ve vašem okolí. Rádi totiž posloucháte sami sebe. A pustit někoho jiného ke slovu je pak pro vás otázkou přemožení vlastního ega. Jako dnes.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec
Dnes se můžete těšit na pohodu, která nemá daleko do toho, aby naplnila význam slova idyla. Můžete tak se členy rodiny naplánovat skvělý program na sobotu. Určitě se přitom nepohádáte a zvládnete se domluvit na všem. Budujte tak vzájemné vztahy!

 

Kozoroh
Domácí práce jsou trochu Popelky vašich plánů. Nikdy na ně nedojde řada. Dnes se do nich můžete pustit, abyste rodině ukázali, že vás podceňují neprávem. Nejste tak nešikovní, jak si myslí a vše oddalujete jen kvůli času, ne pro svou nešikovnost.

 

Vodnář
Něco se vám dnes doma nepovede. Může to otřást vaším přesvědčením o vašich schopnostech. Budete přemýšlet o tom, zda jste neselhali. Neztrácejte však naději. Zkrátka zkoušejte věci stále znovu, dokud se nepodaří. Úspěch nemusí přijít napoprvé.

 

Ryby
Na sobotu si naplánujte opravdu hodně důkladný relax. Klidně zůstaňte v peřinách a pokud to budete potřebovat, nebojte se celý den prospat. Vaše tělo potřebuje nutně načerpat ztracené síly a občerstvit se na další dny. Od toho přece víkendy jsou.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře