Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 27.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 27.01.2018, 00:00 | 27.01.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota, 27.1.2018 podle hvězd.

Beran 

Sebelítostí si nepomůžete! I když může být určitou dobu příjemné se jí poddávat, dnes to nedělejte déle, než je nezbytně nutné. Nedržte se také stranou od lidí, které máte rádi. Jejich společnost vám zlepší náladu a pomůže se dostat z vašeho splínu.

 

Býk
Slíbili jste si, že se budete snažit více ovládat. Víkend je na trénování vašeho předsevzetí jako stvořený. Ušetřete proto svou rodinu, blízké a přátele svého křiku a jakýchkoliv hlasitějších výlevů. Přestaňte také neustále kritizovat a kroťte se.

 

Blíženci
V tomto období se snažte co nejvíce přijímat nové informace. Učení vám půjde snadno, tak by pro vás mělo být hračkou připravit se třeba na zkoušku. Od věci nebude ani zajít na zajímavou přednášku anebo se pustit do samostudia. Všechno budete zvládat.

 

Rak
I když nyní příroda postrádá zelenou barvu, i tak je pobyt v ní hotovým balzámem na nervy. Mohli byste si dnes vyzkoušet, jak působí na vás. Nadýchejte se čerstvého vzduchu a projděte se. Nemusíte jít na dlouhou túru, pokud se na to necítíte.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ÚNOR
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev
K tomu, aby život byl spokojený, je třeba splnit si také své sny. Nemusí to být všechny, stačí jen některé. Promyslete si dnes vaše priority, ať víte, co je třeba udělat a jak se začít posouvat dál. I plánování vás nabije optimismem a energií.

 

Panna
Záleží na vás, jak si představujete ideální trávení volného dne. Sobotu tak můžete prožít podle sebe. Někoho potěší nicnedělání, jiný člověk dá přednost turistice a někdo pro změnu tvůrčí práci. Důležité je cítit, že dopřáváte relax celému organismu.

 

Váhy
V sobotu byste měli mít podle všeho vynikající náladu. S ní přijde i přemíra sil a energie, takže se nebojte dopřát si menší sportovní aktivitu. Pokud máte dobrou kondici, dejte si do těla pořádně! Protáhněte se! Hlavně pokud máte sedavé zaměstnání.

 

Štír
Nechcete dnes potěšit své blízké? Pokud ano, vstaňte dříve a připravte pro ně dobrou snídani. Během týdne se starají oni o vás, tak proč jim to v sobotu neoplatit? Společně se nasnídejte a uvidíte, že to bude skvělý základ start bezvadného víkendu.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec
Volný den přinese mimořádnou intuici a plno skvělých nápadů. Ty se mohou týkat podnikání i vašeho zaměstnání stejně, jako renovace vašeho domova. Proto byste dnes měli vzít do ruky tužku a vše si zaznamenat, ať na něco nezapomenete. Byla by to škoda!

 

Kozoroh
V sobotu pocítíte, že vaše intelektuální síla je opravdu na výši. Nemusí vás trápit, že nejste v práci a nemůžete toho využít ve své kariéře. Můžete tyto energie použít k promyšlení podnikatelských plánů, investic, rekonstrukce domova a podobně.

 

Vodnář
Je ve vašem okolí nějaké zajímavé památné místo? Zkuste se k němu dnes vydat. Výlet vám udělá dobře a pokud s sebou vezmete také rodinu nebo přátele, bude to zároveň i zábava. Uděláte tak něco pro své zdraví hned dvakrát a to stojí za to. Zvažte to.

 

Ryby
Někdo z vašich blízkých dnes bude potřebovat péči. V zimě to tak už chodí, virózy a chřipky se nevyhnou nikomu. Chce to zázvor, med, citron a vitamíny. A také hodně odpočinku. Skvělou medicínou jsou i milá slova a vlídná společnost, na to pamatujte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře